PRACA

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER-LOGISTYK

Miejsce pracy: Wrocław, Salon narzędzi przy ul. Galla Anonima 2

ikona opis OPIS STANOWISKA
przyjmowanie towaru na magazyn (sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami przewozowymi, zamówieniem i fakturą zakupową, potwierdzenie odbioru towaru na fakturze zakupowej;
weryfikacja i ocena jakości dostarczonego towaru
rozkładanie i oznaczanie towaru na magazynie w sposób pozwalający innym pracownikom na szybką orientację w magazynie i znalezienie towaru
wydawanie towaru z magazynu
realizacja zamówień wysyłkowych (pakowanie towaru oraz firmowych i produktowych materiałów reklamowych, przygotowanie wysyłki)
wysyłanie listów poprzez pocztę i innych przewoźników oraz przygotowanie wymaganych zestawień
rozpatrywanie reklamacji usług wysyłkowych
przyjmowanie i wprowadzanie do systemu komputerowego faktur zakupu
zgłaszanie do przełożonych informacji o kończących się stanach magazynowych celem złożenia zamówienia u dostawców
opis i wysyłka do serwisów gwarancyjnych towarów reklamacyjnych
opieka nad towarem znajdującym się w sklepie i magazynie
archiwizacja kart gwarancyjnych sprzedawanych towarów poprzez skanowanie, opisanie i wprowadzenie do wewnętrznego systemu zarządzania gwarancjami;
przygotowanie magazynu do okresowych inwentaryzacji
ikona wymagania WYMAGANIA
chęć do pracy i uczenia się
dobra znajomość obsługi komputera (e-mail, office)
wysoka dyscyplina pracy i terminowość
wysoka kultura osobista i dobra komunikacja
umiejętność budowania relacji
prawo jazdy kat.B

ikona oferujemy OFERUJEMY
pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
możliwość podnoszenia kwalifikacji
co raz to nowe wyzwania
atrakcyjny system wynagrodzeń
ikona mile widziane MILE WIDZIANE
wykształcenie techniczne
znajomość branży narzędziowej
certyfikaty i odbyte szkolenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na:

galla@stator.pl

w tytule wpisując: CV-MAGAZYNIER-LOGISTYK

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.