Stator

Wydajne i długowieczne elektronarzędzia Baier

Elektronarzędzia firmy Baier wraz z osprzętem są świetnym wyborem dla tych wszystkich, którzy szukają niezawodności, trwałości i poręczności.

Ta niemiecka firma od 1938 roku opracowuje i realizuje rozwiązania dla profesjonalistów, dla klientów, dla których liczy się niezawodność, szybkość i precyzja. Dzięki pomysłowości firmy i dążeniu do najwyższej jakości, elektrourządzenia Baier charakteryzują się wydajnością i „długowiecznością”. Niemiecka firma dla niezdecydowanych ma zawsze w zanadrzu chwytliwy slogan reklamowy, brzmiący następująco: Z firmą Baier idą Państwo zawsze z duchem czasu, a nawet krok przed nim!

Gdy już ktoś zdecyduje się wybrać wiertarkę udarową czy też diamentową wiertnicę i bruzdownicę, odkurzacz do pyłów czy szlifierkę do betonu Baiera, może spodziewać się wysokiej jakości, trwałości i małej awaryjności. Jeśli jednak komuś przydarzy się usterka wiertnicy, bruzdownicy, młota dłutującego czy innego firmowego urządzenia, zawsze może liczyć na szybki i sprawny serwis oferowany w ramach zakupu narzędzia.

Firma Baier zajmuje się nie tylko wytwarzaniem elektronarzędzi, znana jest również z tego, że wspiera dzieci, młodzież i sportowców w realizacji ich celów, dzięki czemu pomaga wyrównywać w Polsce szanse na rozwój młodych ludzi. Wspomaga różne projekty, np. rodzinne pikniki, weekendowe projekty dla dzieci odbywające się w centrach handlowych, funduje stroje dla młodzieżowej drużyny siatkarskiej, kibicuje zawodnikom dart, występującym na międzynarodowych arenach.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Bieńkowski
Bartosz Bieńkowski
doradca techniczny e-commerce
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6