Stator

Elektronarzędzia marki Black & Decker

Dzięki innowacyjnym produktom takim jak stół warsztatowy Workmate czy pierwsza na świecie akumulatorowa wiertarka albo nożyce do żywopłotu, pomaga ludziom na całym świecie przekształcać zagospodarowane miejsca w prawdziwy dom.

Black & Decker to amerykański producent elektronarzędzi oraz sprzętu AGD. Firma została założona w 1910 roku przez Duncana Blacka i Alonzo Deckera - nazwa pochodzi od połączenia nazwisk. Firma wyznacza standardy każdego projektu DIY.

We Wrocławiu sprzęt firmy Black & Decker jest ogólnodostępny i można go nabyć w wielu sklepach i salonach. Wrocławianie mają więc do wyboru ogromną ilość sprzętu Black & Decker:

  • elektronarzędzi: wiertarek i wiertarko-wkrętarek, wkrętarek akumulatorowych, szlifierek, pilarek, szlifierek kątowych, strug i frezarek, narzędzi wielofunkcyjnych,

  • narzędzi ogrodowych: kosiarek, podkaszarek, nożyc do żywopłotu, pilarek łańcuchowych, odkurzaczy i dmuchaw ogrodowych,

  • artykułów gospodarstwa domowego: odkurzaczy akumulatorowych, myjek do szyb i luster,

  • akcesoriów motoryzacyjnych: kompresorów, odkurzaczy samochodowych,

  • akumulatorów i akcesoriów: ładowarek, akcesoriów do wiercenia i wkręcania, akcesoriów do cięci, do narzędzi ogrodowych i czyszczenia.

Black & Decker oferuje również asortyment do malowania i dekorowania, który jest pomocny we wszystkich pracach, jakie czekają mieszkańca Wrocławia w jego domu, od ożywienia starego mebla po gruntowne prace renowacyjne, malowanie, lakierowanie. Można więc w którymś z wrocławskich salonów, na przykład w Statorze, zaopatrzyć się w pistolety krawędziowe, ręczne pistolety natryskowe, pistolety natryskowe z bazą podłogową albo w świetny wałek malarski Speedy Roller. Dzięki opalarkom i zdzieraczom, które również są do nabycia w salonie, w szybki i łatwy sposób można usunąć farbę, lakier czy też tapetę.

Wrocławska firma Stator oferuje sprzedaż części zamiennych i szybki serwis narzędzi Black & Decker, dzięki czemu naprawa elektrourządzenia jest wygodna i odbywa się w krótkim terminie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Paraszczuk
Paweł Paraszczuk
koordynator serwisu
Nr tel: 71 354 86 31
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6