Stator

Bosch - profesjonalne elektronarzędzia i sprzęt ogrodowy

Niemiecka firma Bosch znana jest ze swoich doskonałych elektronarzędzi. Na terenie Wrocławia urządzenia tej firmy są ogólnodostępne i możne je nabyć w wielu salonach i sklepach. Serwis Boscha jest we Wrocławiu również szeroko dostępny. Jedną z firm naprawiających i serwisujących jest Stator, który w środowisku cieszy się zasłużoną renomą już od dłuższego czasu.

Produkty marki Bosch z linii zielonej

Elektronarzędzia Bosch linii zielonej przeznaczone są dla użytkowników nieprofesjonalnych, domowych majsterkowiczów, którzy potrzebują narzędzi niezawodnych i mało awaryjnych. Parametry techniczne urządzeń dostosowane są więc do sporadycznego i domowego użytku. Jeśli użyje się ich do robót cięższych niż im przeznaczone, można spodziewać się usterki np. przegrzania się silnika, co może skutkować awarią całego sprzętu. Jeśli to się zdarzy, jedynym wyjściem jest oddanie urządzenia do jednego z wrocławskich serwisów.

Produkty marki Bosch z linii niebieskiej

Urządzenia Bosch linii niebieskiej przeznaczone są dla profesjonalistów, można stosować je codziennie, ponieważ mają lepsze parametry techniczne i wyższą moc. Produkty z tej linii mogą pracować przy większym obciążeniu i w trudnych warunkach, są wykonane z lepszych jakościowo materiałów niż produkty z linii zielonej. Kosztują więcej, lecz wysoka cena rekompensowana jest lepszą wydajnością i sprawnością elektrourządzenia. Jeżeli dochodzi do awarii produktów z tej linii, można ją bardzo szybko usunąć, oddając urządzenia do jednego z wrocławskich serwisów, zajmujących się naprawą nie tylko produktów Boscha ale też i wielu innych uznanych marek.

Bosch – narzędzia ogrodowe

Niemiecki Bosch oferuje także szereg narzędzi ogrodowych, które przydają się do koszenia trawy, przycinania żywopłotów, mycia pod ciśnieniem czy podlewania roślin. Wszystkie te innowacyjne produkty można kupić w jednym z wrocławskich salonów lub sklepów, które oferują serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sprawdź również artykuły naszego partnera: Jak zrobić uziemienie?

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Nr tel: 71 354 86 30
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6