Stator

Celma - sprzęt dla majsterkowiczów i specjalistów

Celma jest bardzo znaną marką wśród użytkowników elektronarzedzi w Polsce, bo po jej produkty sięgają zarówno domowi majsterkowicze, jak i specjaliści pracujący na budowach czy w zakładach przemysłowych.

Celma zaopatruje rynek w swoje produkty już od pięćdziesięciu lat, cieszą się one opinią niezawodnych i dobrze wykonanych. W ciągu długich lat działalności Celma doskonaliła, modernizowała i rozwijała produkcję elektronarzędzi, zdobywając w ten sposób bardzo silną pozycję na polskim rynku i wielkie uznanie w segmencie rynku profesjonalnego, który jest przecież bardzo szeroki i konkurencyjny.

Oferta marki Celma

W ofercie handlowej firmy znajduje się pełen asortyment części zamiennych, Celma posiada szeroką gamę osprzętu do elektronarzędzi, między innymi: zespoły tnące do wycinarek, wiertła kręte, krzyżowe, koronowe, dyski elastyczne do polerek, mieszadła.

Linie produkcyjne

Polska firma oferuje produkty w następujących liniach:

  • profesjonalista: produkty z tej linii można kupić w hurtowniach i większych sklepach zajmujących się sprzedażą elektronarzędzi; w ramach linii na rynku dostępne są wiertarki udarowe jedno- i dwubiegowe, szlifierki: kątowe, proste i do pracy na mokro, wiertarko - wkrętarki litowo-jonowe, pilarka tarczowa, wycinarka i nożyce do blachy, zacieraczka,

  • specjalista: produkty z tej linii można nabyć tylko w Leroy Merlin, OBI i PSB; na rynku dostępne są wiertarki udarowe jedno- i dwubiegowe, młot udarowo-obrotowy, szlifierki kątowe, wiertarko - wkrętarki litowo-jonowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6