Stator

Wytrzymałe i poręczne narzędzia Clipper

Marka Norton Clipper należy do struktur Saint – Gobain i oferuje najszersze portfolio rozwiązań w zakresie cięcia, szlifowania, obróbki końcowej, polerowania i wygładzania.

Swego czasu Clipper zrewolucjonizował branżę budowalną i konstrukcyjną, bo wynalazła pierwszą na świecie tarczę diamentową spawaną laserowo. Zaawansowane technologie tej firmy znajdują zastosowanie na wszystkich rynkach i dla wszystkich materiałów. Norton Clipper oferuje najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane i materiały ścierne. W ramach asortymentu narzędzi Clipper firma zapewnia bogaty wybór artykułów podzielonych na trzy kategorie wydajności i dopasowanych do wymagań klientów.

Clipper oferuje:

  • tarcze diamentowe do cięcia betonu i betonu zbrojnego, do uniwersalnych materiałów budowlanych, do różnych materiałów budowlanych, do przecinania płytek i ceramiki, do granitu, marmuru i kamienia naturalnego, do cięcia asfaltu, do materiałów ogniotrwałych,

  • wiertła koronowe do betonu, koronowe uniwersalne do materiałów budowlanych, kamienia naturalnego i ceramiki,

  • maszyny do budownictwa: przecinarki do płytek, do materiałów budowlanych, przecinarki jezdne, ręczne spalinowe, wiertnice i kolumny do wiertnic, zacieraczki, bruzdownice, szlifierki do posadzek, odpylacze.

Wszystkie urządzenia marki Norton Clipper charakteryzują się wytrzymałością i poręcznością, prostotą obsługi i „długowiecznością”. Jeżeli jednak przydarzy się usterka produktu, Stator oferuje doskonały i szybki serwis.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6