Stator

Solidne elektronarzędzia amerykańskiej marki Dewalt

Marka Dewalt w ciągu ponad 80 lat zdobyła duże uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu.

W 1923 roku Raymond DeWalt opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową, a kolejne z nich, aż do dzisiaj, w swoich co jakiś czas ulepszanych wersjach, stały się wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości.

Firma osiągnęła sukces, ciesząc się coraz większą popularnością wśród profesjonalnych użytkowników. Produkty Dewalt są mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne, ich znakiem charakterystycznym i towarowym jest żółto-czarna kolorystyka.

Elektrourządzenia firmy Dewalt są ogólnodostępne we Wrocławiu, można je kupić w wielu wrocławskich sklepach. Jednym z nich jest salon Stator, w którym można otrzymać profesjonalną poradę na temat serwisowania produktów Dewalt, dowiedzieć się o warunkach gwarancji, jaką wrocławski salon oferuje dla użytkowników amerykańskiego sprzętu.

Dewalt posiada w swojej ofercie wiertarko-wkrętarki bez udaru i z udarem, wiertarki udarowe, mieszarki, wiertnice diamentowe, wiertarki kątowe i magnetyczne, młotowiertarki, młoty wiercąco-kujące, młoty wyburzeniowe, wkrętarki, klucze udarowe, gwoździarki, szlifierki, lamelownice, strugi, frezarki, strugarki grubościowe, pilarki, przecinarki tarczowe, wyrzynarki, szlifierki kątowe, matrycowe, proste i stołowe, polerki, pistolety do mas uszczelniających, smarownice, opalarki, narzędzia ogrodowe takie jak: dmuchawy, podkaszarki żyłkowe, nożyce do żywopłotu, pilarki łańcuchowe. Dostępne są również w sprzedaży odkurzacze, zarówno przemysłowe jak i zwykłe, systemy odpylające i dmuchawy.

We wszystkie te urządzenia można zaopatrzyć się w sklepie czy salonie sprzedającym produkty marki Dewalt. We Wrocławiu najlepiej zrobić to w sklepie firmy Stator, gdzie można także zapoznać się z urządzeniami wielu innych wiodących marek, ich serwisowaniem i obsługą. Sklepy z urządzeniami Dewalt cieszą się we Wrocławiu zasłużoną renomą.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Monika Spuziak
Monika Spuziak
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6