Stator

Pneumatyczne elektronarzędzia ścierne firmy Dynabrade

Dynabrade jest amerykańskim producentem pneumatycznych elektronarzędzi ściernych, oferuje sprzęt do szlifowania, piłowania i polerowania. Produkuje narzędzia przystosowane do centralnego odciągu pyłów oraz z systemem własnego odpylania, transportującym drobiny z dala od operatora.

Firma zyskała zasłużoną reputację dzięki doskonałości produktów i pozycji lidera w projektowaniu innowacyjnych i unikalnych przenośnych elektronarzędzi ściernych i powiązanych z nimi akcesoriów. Przy projektowaniu elektronarzędzi jednym z parametrów jest ergonomia i komfort obsługi. Czynniki takie jak zapylenie, drgania, izolacja i hałas rozważane są na każdym etapie projektowania.

Aby zredukować poziom drgań i zminimalizować ryzyko wystąpienia zespołu wibracyjnego urządzenia są wyposażone w elementy zawierające osłony wykonane z tworzyw kompozytowych, wulkanizowanej gumy i izolowanych uchwytów. W produktach zastosowano w celach ochronnych izolowane termicznie obudowy ograniczające wpływ zimnego powietrza na operatora.

Dynabrade ma w swej ofercie m.in. szlifierki z prostokątną stopą szlifierską, oscylacyjno-rotacyjne, szlifierki Dynabug, do agresywnego szlifowania oraz narzędzia blacharskie takie jak: przecinarki tarczowe, szlifierki proste i kątowe; szlifierki oscylacyjne jednoręczne i dwuręczne; narzędzia specjalne: pilnik taśmowy, szlifierki precyzyjne i palcowe, narzędzia do przygotowania powierzchni, zestawy do szlifowania; szlifierki do pracy na mokro oraz przenośne systemy odpylania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Szepiela
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6