Stator

Sprzęt i części zamienne niemieckiej marki Fein

To przedsiębiorstwo o bogatych tradycjach jest cenione w przemyśle i rzemiośle na całym świecie i od stu pięćdziesięciu lat należy do światowego grona wiodących producentów elektronarzędzi.

Tę niemiecką firmę założył w 1867 roku Wilhelm Emil Fein. Zajmowała się ona produkcją aparatury fizycznej i elektrycznej. Trzydzieści lat później syn Wilhelma, Emil, wynalazł pierwszą elektryczną wiertarkę ręczną, dzięki czemu położył fundament pod produkcję niezawodnych elektronarzędzi, które Fein produkuje do dnia dzisiejszego w swoim zakładzie w Niemczech. Każdy innowacyjny produkt Fein stanowi odpowiedź na nowoczesne wyzwanie i jest tworzony z myślą o jego niezawodności i „długowieczności”.

Do każdego z elektronarzędzi marki Fein dostępne są części zamienne, które pomagają w szybkim uporaniu się z ewentualną usterką. Części takie można nabyć np. we wrocławskiej firmie Stator, gdzie zamienne elementy do urządzeń niemieckiego potentata znajdują się najczęściej „na stanie”. Jeśli jednak tak się nie dzieje, zamienniki są bardzo szybko „ściągane” ze źródła. Stator prowadzi również sprzedaż części zamiennych innych uznanych w świecie marek.

Wśród szerokiej oferty marki Fein znajdują się akumulatorowe wiertarko-wkrętarki, wiertarki, magnetyczne stojaki wiertarskie, gwinciarki, wiertarki kątowe, szlifierki, polerki, odkurzacze, wkrętarki udarowe, wkrętarki do prac wykończeniowych i do metalu, narzędzia oscylacyjne, kompaktowe szlifierki kątowe, duże szlifierki kątowe i proste, nożyce szczelinowe, nożyce do blachy, wycinarki matrycowe, szlifierki taśmowe, piły brzeszczotowe oraz pilarki brzeszczotowe do rur, frezarki montażowe, odkurzacze do pracy na mokro i sucho.

Do wszystkich tych urządzeń dostępne są części zamienne, tym samym wybór urządzeń marki Fein jest jednym z najbezpieczniejszych. Na stronie online firmy znajduje się odnośnik do katalogu części zamiennych. Dzięki temu każdy z użytkowników elektronarzędzi może zapoznać się z ofertą i sprawdzić, czy wybrany zamiennik jest dostępny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Kozak
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6