Stator

Festool - uznany partner Statora

Urządzenia tej marki sprawiają, że praca profesjonalistów staje się lżejsza, dzięki nim perfekcyjny rezultat pracy osiągany jest bardzo szybko. W każdej części Wrocławia usytuowane są salony, gdzie można dokonać serwisu i naprawy produktów Festool.

Firma Festool istnieje od ponad dziewięćdziesięciu lat, nieprzerwanie projektując i tworząc elektronarzędzia o najwyższej jakości. O potencjale niemieckiego przedsiębiorstwa świadczy ponad 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów firmy i, co najważniejsze, zadowolenie jej klientów.

Początki firmy sięgają 1925 roku, kiedy to pod nazwą Fezer and Stoll została założona przez Gottlieba Stolla i Alberta Fezera. W 1927 roku spółka wyprodukowała pierwszą przenośną piłę łańcuchową. W 1933 roku nazwa firmy uległa skróceniu, odtąd nazywała się Festo. Na początku lat dziewięćdziesiątych logo Festo zostało rozszerzone o wyraz „Tooltechnic” – w celu lepszego odróżnienia od Festo Pneumatic. W roku 2000 Festo Tooltechnic stała się samodzielną marką Festool i potwierdziła swoją wierność branży.

Urządzenia tej niemieckiej manufaktury są ogólnodostępne we Wrocławiu i można je nabyć w salonach Statora, który jest uznanym partnerem Festoola. Można tutaj też zaopatrzyć się w części zamienne marki Festool i dokonać serwisu urządzeń.

Festool oferuje w ciągłej sprzedaży akumulatorowe wiertarko-wkrętarki, akumulatorowe wkrętarki do suchej zabudowy, wyżynarki, młotowiertarki akumulatorowe, urządzenia wielofunkcyjne, szlifierki kątowe i mimośrodowe, zagłębiarki akumulatorowe, okleinarki krawędzi, odkurzacze mobilne, ukośnice przesuwne, mobilne warsztaty, stoły wielofunkcyjne, przesuwne pilarki stolikowe, moduły transportowe, ręczne pilarki tarczowe, wyrzynarki wahadłowe, pilarki mieczowe, frezarki górnowrzecionowe, systemy do wiercenia rzędu otworów, systemy cięcia z osprzętem diamentowym i wiele innych elektronarzędzi. Do wszystkich produktów dostępne są części zamienne i serwis. We Wrocławiu najlepszym wyborem jest serwis firmy Stator.

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Grzegorz Kozanka
Grzegorz Kozanka
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6