Stator

Profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt firmy Flex

Serwisowanie i naprawa elektronarzędzi Flex odbywa się szybko i sprawnie.

Firma została założona w Stuttgart-Bad Cannstatt w 1922 roku. Pierwszą maszyną seryjną była szlifierka ręczna MS 6, której silnik elektryczny poprzez giętki wał napędzał najróżniejsze końcówki. Od FLEXible Welle czyli wałka giętkiego pochodzi nazwa marki. Pod koniec lat dwudziestych inżynierom firmy Flex udało się zastąpić wałek giętki przekładnią kątową. Tak oto powstała pierwsza szlifierka kątowa.

Dzisiaj przedsiębiorstwo oferuje klientom szereg nowatorskich, profesjonalnych elektronarzędzi i osprzętu w bardzo dobrym stosunku ceny do wydajności. Postęp techniczny i nowe projekty produkcyjne, serwisowe i logistyczne powodują, że firma wciąż się rozwija. Tym samym wprowadza na rynek coraz więcej innowacyjnych produktów i rozwiązań problemów, dla już istniejących i nowych obszarów zastosowań.

Marka Flex może się pochwalić doskonałym serwisem. Od 2017 roku poprzez rejestrację online można otrzymać bezpłatną gwarancję napraw na okres trzydziestu sześciu miesięcy od daty zakupu oraz ochronę przed kradzieżą na okres dwunastu miesięcy. Przedłużona gwarancja nie obejmuje urządzeń współpracujących z wodą i tych, dla których różnica w dacie sprzedaży Flex Polska - autoryzowany partner handlowy a autoryzowany partner handlowy - klient końcowy jest dłuższa niż dwadzieścia cztery miesiące. Wraz z rejestracją online wyrażana jest zgoda użytkownika na warunki serwisu.

Serwis elektrourządzeń niemieckiego przedsiębiorstwa jest dostępny we Wrocławiu, w salonach firmowych Stator.

Flex ma w swojej ofercie szlifierki kątowe, szlifierki proste, maszyny renowacyjne i specjalne, maszyny do obróbki metalu, odkurzacze, żyrafy do szlifowania ścian i sufitów, mieszadła, szlifierki mimośrodowe i rotacyjne, urządzenia do pomiarów, polerki samochodowe, narzędzia akumulatorowe, piły, wiertarki udarowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Grzegorz Kozanka
Grzegorz Kozanka
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6