Stator

Narzędzia do nitowania i elementy złączne Gesipa

Gesipa zajmuje się sprzedażą elementów złącznych, czyli różnego rodzaju nitów i nitonakrętek, narzędzi do nitowania, prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Historia firmy Gesipa zaczęła się w Niemczech. To w tym kraju powstała pierwsza fabryka produkująca nity jednostronnie zrywalne. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1955 roku, marka pierwszy raz pojawiła się na rynku międzynarodowym w 1959 roku, na targach w Hanowerze. Gesipa współpracuje na całym świecie z firmami motoryzacyjnymi, takimi jak: Volkswagen, Daimler-Chrysler, Ford, Opel, Audi, Porsche, Saab, Volvo, Renault, Skoda oraz Fiat.

Na rynku polskim firma działa od 1989 roku. Wpierw znana była jako firma handlowa sprzedająca produkty Gesipa za pośrednictwem firmy z Austrii, ale już w 1997 roku powstała firma Gesipa Polska Sp. z o.o., w której udziały posiada m.in. Gesipa Blindnietechnik GmbH z Niemiec oraz Gesipa Blindnietvertriebs GmbH z Austrii. Gesipa Polska Sp. z o.o. Produkty firmy są wykonane zgodnie z normami Systemu Jakości ISO 9001.

Przedsiębiorstwo ma w ofercie szeroką gamę nitownic ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. Oferuje też nitonakrętki, czyli elementy łączące, które dają efekt połączenia nitowanego i jednocześnie śrubowego. Nitonakrętki są w różnych rozmiarach, z gwintem od M4 do M10, wykonane z aluminium, stali oraz ze stali nierdzewnej, z łbem płaskim, z łbem wpuszczanym, z małym łbem, zamknięte, tzw. CAP - z aluminium i ze stali, sześciokątne otwarte - ze stali, otwarte moletowane - ze stali.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Nr tel: 71 354 86 30
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6