Stator

Sprzęt Grit do pracy w branży obróbki i przetwórstwa metali

Grit to marka modułowych szlifierek taśmowych firmy Fein. Urządzenia te są jak najlepiej dostosowane do pracy w branży obróbki i przetwórstwa metali.

System modułowy jest bardzo ekonomiczny, dostosowany do różnorakich wymagań i zastosowań, na przykład do szlifowania taśmowego czy też do usuwania zadziorów albo do szlifowania łuków i szlifowania obwiedniowego. System ten nadaje się do pełnego zakresu prac przy obróbce stali i stali nierdzewnej.

System GX przeznaczony jest dla rzemiosła, a GI przeznaczony jest dla przemysłu. Konstrukcja tych dwóch serii szlifierek oparta jest na modułowej budowie, która daje możliwość instalacji wielu urządzeń dodatkowych, bardzo przydatnych przy szeregu prac. Wytrzymałe, podstawowe szlifierki taśmowe w sparowaniu ze specjalistycznymi przystawkami dają możliwość wykonania prawie wszystkich prac z zakresu szlifowania taśmowego w przemyśle oraz rzemiośle.

Bardzo wysoka jakość urządzeń Grit dotyczy także akcesoriów, na przykład taśm ściernych, które zapewniają ogromną wydajność ścierną. Taśmy te zachowują też dużą trwałość przy obróbce metali, dlatego też stosowanie ich jest bardzo opłacalne.

Firma oferuje szlifierki bazowe w kilku wariantach, a dla serii GI szlifierki dla różnych szerokości taśmy – 75 albo 150 mm. Dodatkiem są dopasowane systemy do odciągu opiłków. Elektrourządzenia można rozbudować o moduły do szlifowania promieni, obwiedniowego i powierzchniowego. Grit oferuje też kompletny program akcesoriów do maszyn oraz taśmy szlifierskie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Remigiusz Kulhawy
Remigiusz Kulhawy
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6