Stator

Holenderskie narzędzia Hamach w Statorze

Firma Hamach znana jest z tego, że oferuje pełne i ekologiczne wyposażenie mieszalni oraz pomieszczeń przeznaczonych do pracy. Przedsiębiorstwo ma także do zaoferowania indywidualne rozwiązania, które bazują na centralnym systemie odprowadzania pyłu HCV.

Rozwiązania są dopasowane do budżetu odbiorców oraz warunków, które obowiązują na rynku i biorą pod uwagę bezpieczeństwo, wysoką jakość, ekologię oraz innowacyjność. Inżynierowie firmy Hamach posiadają szeroką wiedzę na temat tego, jak osiągnąć jeszcze więcej, dzięki pomysłowości i wynalazczości oraz znajomości różnych materiałów, które analizują pod kątem przydatności do nowych projektów. Hamach to świetny design i kreatywne pomysły, nowe technologie i wynalazki, innowacje rozsławiające Holandię w całym świecie.

Hamach proponuje klientom maszyny pneumatyczne: jednoręczne szlifierki oscylacyjno-obrotowe, szlifierko-polerki oscylacyjno-obrotowe do napraw miejscowych, miniszlifierki oscylacyjno-obrotowe, polerki rotacyjne pneumatyczne. Firma posiada w sprzedaży gumowe płyty na klej, tarcze (rzep), tarcze (rzep) z otworami, futra polerskie, odsysacze, pneumatyczne włączniki automatyczne, papiery ścierne, klocki szlifierskie ręczne, węże do HSB, stoły do stali nierdzewnej, agregaty wentylujące, myjki do pistoletów lakierniczych, myjki automatyczne, pojemniki na odpady z lakierów otwierane ręcznie i pneumatycznie, stoły pod wagę, stojaki szlifierskie i lakiernicze, krzesła robocze, podesty aluminiowe, prasy do puszek, plastiku.

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Daniel Jurczyk
Daniel Jurczyk
kierownik e-commerce
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6