Stator

Hydronetki gaśnicze i ogrodowe w Statorze

Hydronetka to mobilny zbiornik na wodę - bez trudu można go przenosić lub przewozić. Woda w hydronetce może być na bieżąco uzupełniana, co pozwala na nieprzerwaną pracę i oszczędność czasu.

Najpopularniejszym zastosowaniem hydronetki jest wykorzystywanie w celach gaśniczych, do tłumienia niewielkich pożarów w zarodku, jednak sprawdza się idealnie również jako źródło wody do narzędzi, wymagających funkcjonowania na mokro np. wiertnic lub przecinarek. Ten rodzaj pracy z niektórymi urządzeniami pozwala m.in. na obniżenie ich temperatury i wydajniejszą pracę. W tym kontekście hydronetka może być używana jako pompa ciśnieniowa. Częstym wykorzystaniem tego urządzenia jest także opryskiwanie i podlewanie roślin w ogrodzie lub w sadzie, stąd jej duża popularność w ogrodnictwie i rolnictwie.

W naszej wypożyczalni posiadamy sprzęt cenionej marki narzędzi elektrycznych i spalinowych - niemieckiej firmy Dolmar. Model tej hydronetki jest stworzony głównie z myślą o maksymalnej mobilności: waży zaledwie 2,3 kg, a mieści się w nim 8 litrów wody, dzięki czemu nie powoduje zmęczenia podczas przenoszenia. Litraż jest optymalny - nie dodaje dużego ciężaru całemu urządzeniu oraz pozwala na sprawną i dość długą pracę podłączonego urządzenia działającego na mokro. Hydronetka Dolmar posiada zawór bezpieczeństwa. Długość plastikowego węża gwarantuje wystarczający do komfortowej pracy zasięg.

Oferujemy wynajem tego urządzenia za cenę 10 zł netto za dobę. Polecamy jej wypożyczenie jako uzupełnienie niektórych modeli wiertnic.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zbigniew Jurczak
Zbigniew Jurczak
logistyk
Nr tel: 71 798 79 68
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6