Stator

Szybki i niezawodny serwis produktów firmy Kress

Kress to średniej wielkości niemiecka firma z siedzibą w Bisingen w Badenii-Wirtembergii. Jej historia zaczyna się w 1928 roku, kiedy to Christian Kress zaczął produkować silniki i agregaty prądotwórcze. Od lat sześćdziesiątych datuje się pasmo sukcesów firmy, które zaczęły się razem z produkcją pierwszej wiertarki ręcznej.

Urządzenia marki Kress dostępne są w każdej części świata, w ponad siedemdziesięciu krajach i na pięciu kontynentach, wraz z nimi dostępne są części zamienne i cały osprzęt. Produkty firmy Kress posiadają doskonały i profesjonalny serwis. Wybierając elektronarzędzia tego niemieckiego przedsiębiorstwa, otrzymuje się narzędzie o wysokiej jakości, a także trzyletnią gwarancję oraz wsparcie serwisowe w dalszym użytkowaniu

Atuty firmy są niezaprzeczalne. W wyniku silnego nacisku na innowacyjność oraz posiadaniu własnego laboratorium badawczego, Kress może się pochwalić najnowszą technologią, wdrożoną po to, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność produktów. Sto procent produkcji ma miejsce w Niemczech i więcej niż dziewięćdziesiąt procent części do urządzeń pochodzi z własnej produkcji. Dzięki temu możliwa jest kontrola nad urządzeniami, co przekłada się na światową jakość. Elektronarzędzia mają znacznie wyższą użyteczność w porównaniu z konkurencyjnymi producentami z branży. Dostępność części zamiennych do urządzeń jest bardzo szeroka, a ich serwis jest szybki i niezawodny.

Przedsiębiorstwo oferuje w sprzedaży m.in. młotowiertarki, wkrętarki akumulatorowe, szlifierki kątowe, pilarki ręczne, wyrzynarki, wiertarki, odkurzacze przemysłowe a także wiele innych trwałych urządzeń, które cechują się znakomitą jakością.

Sprzedażą części zamiennych do produktów firmy Kress zajmuje się w Polsce wiele firm, z których jedną jest wrocławski Stator. Dzięki szybkiemu dostępowi do zamienników możliwa jest błyskawiczna naprawa urządzenia. Serwis Stator oferuje usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, więc użytkowanie sprzętu Kress w czasie jego żywotności jest komfortowe i w pełni opłacalne.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Alicja Zielińska
Alicja Zielińska
księgowość
Nr tel: 71 798 79 67
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6