Stator

Niezawodny sprzęt Maktec dla majsterkowiczów

Elektronarzędzia Maktec cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników i są przez nich wysoko cenione. Nazwa Maktec przeznaczona jest dla najmłodszej linii elektronarzędzi, jakie znajdują się w ofercie japońskiej firmy Makita. Poszczególne modele elektronarzędzi wytwarzane są w czerwonej obudowie, na której znajduje się logo - Maktec by Makita.

Te doskonale spisujące się urządzenia są zaprojektowane z myślą o majsterkowiczach, amatorach majsterkowania, którzy w zaciszu własnego, małego warsztatu czerpią przyjemność z pracy. Urządzenia Maktec są stworzone właśnie dla nich, by zapewnić doskonałe osiągi przy umiarkowanej cenie.

Gwarancja na elektronarzędzia z logo Maktec by Makita udzielana jest na okres dwunastu miesięcy, które liczą się od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym oraz na czas dwudziestu czterech miesięcy od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego. Okres gwarancji ma swój początek w chwili zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, lecz decydującą datą jest ta, która tkwi na oryginalnym dowodzie zakupu.

Maktec by Makita oferuje m.in. wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, szlifierki kątowe, ładowarki do akumulatorów, frezarki górnowrzecionowe, elektryczne przecinarki diamentowe, akumulatorowe zakrętarki udarowe, odsysacze/dmuchawy elektryczne, wiertarki udarowe, dmuchawy elektryczne, akumulatory blokowe, wiertarki udarowe z uchwytem zębatym, latarki akumulatorowe, ładowarki do akumulatorów, worki na pył.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Głogowski
Marcin Głogowski
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 63
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6