Stator

Szybki serwis oraz krótka naprawa sprzętu Metabo

Ta niemiecka firma produkująca profesjonalne elektronarzędzia powstała w latach dwudziestych XX wieku. Innowacyjność produkcji, nowoczesne technologie, szeroka dostępność części zamiennych przyczyniały się do rozwoju firmy.

Metabo dostarcza do swych urządzeń oryginalne części zamienne, które gwarantują długą i wydajną pracę wszystkich produktów tej niemieckiej firmy. Przykładem doskonałych urządzeń Metabo mogą być pilarki ukosowe, szlifierki czy strugarki spełniające najwyższe wymagania użytkowe. Wybrane modele:

Ukośnica KGS 254 M

Ukośnica KGS 254 M przeznaczona jest do prac domowych, niewymagających bardzo precyzyjnych cięć. Tarcza będąca w części zestawu wykonuje ładne, gładkie i bezproblemowe cięcia, jest zamienna, więc można ją zastąpić nową. W zestawie znajduje się także ścisk pionowy. Moc ukośnicy w pełni wystarcza do cięcia płyt OSB, drewna oraz aluminium. Do urządzenie dostępne są części zamienne, potrzebne w wypadku usterki czy poważniejszej awarii.

Szlifierka kątowa WE 14-125 plus

Urządzenie przeznaczone jest dla profesjonalistów, bardzo wytrzymałe, o wysokiej wydajności chłodzenia, umożliwia pracę nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się zwartą budową, ergonomicznym kształtem, regulacją obrotów w zakresie 7 do 10 tysięcy, posiada sprzęgło zabezpieczenia przed przegrzaniem. Do urządzenia dostępne są części zamienne, które można nabyć w dowolnym serwisie. Na terenie Wrocławia w sklepach AGD, czy też salonach firmowych. Serwis urządzeń jest szybki, a naprawa trwa krótko.

Grubościówko-strugarka HC 260 C

To urządzenie firmy Metabo charakteryzuje się stabilną przekładnią, stołem z masywnego odlewu, wygodną regulacja wysokości za pomocą korby, nożami strugarskimi z podwójnym ostrzem, wydajnym silnikiem uniwersalnym, cichym i wydajnym silnikiem indukcyjnym, silnikiem trójfazowym z wysokim momentem obrotowym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6