Stator

Mieszarki firmy Festool i Protool

W ofercie naszej wypożyczalni znajdują się dwa modele mieszarek z mieszadłem, które w zależności od potrzeb klienta, przeznaczone są do różnych prac remontowo - budowlanych.

Mieszarka to elektronarzędzie wielofunkcyjne i nieocenione podczas przeprowadzania remontu lub budowania domu. Służy do przygotowywania m.in. zapraw murarskich lub tynkarskich. Przy jej pomocy możemy rozrobić farby, lakiery, kleje czy gładzie. Użycie mieszarki gwarantuje powstanie masy o jednolitej konsystencji w szybkim czasie i bez dużego nakładu sił. Urządzenie to składa się z dwóch części: napędu z silnikiem, czyli mieszarki oraz końcówki obrotowej, zwanej mieszadłem. Wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć od zakresu wykonywanych prac i rodzaju mieszanki, ponieważ nie ma uniwersalnego do wszystkich konsystencji mieszadła.

Naszym klientom oferujemy następujące modele: mieszarkę RW 1000 EQ + CS 140 x 600 firmy Festool (o liczbie obrotów 250-600/minutę, średnicy mieszadła 140 mm oraz mocy 1010 W) oraz mieszarkę MXP 1602 E EF HS3R firmy Protool (dwubiegowa o prędkości obrotowej 300/minutę oraz 650/minutę, średnicy mieszadła 160 mm i mocy 1500 W). Mając w planach mieszanie dużej ilości zaprawy, należy wybrać model o większej mocy. W przypadku konieczności pracy z różnymi zaprawami - o rzadkiej konsystencji oraz suchymi, warto wybrać model dwubiegowy bądź o regulacji obrotów.

Nasi pracownicy nie pozostawiają klienta samego z wyborem sprzętu, lecz pomagają i doradzają w wyborze optymalnego rozwiązania. Mieszarki z mieszadłem, które oferujemy można wynająć za 40 zł netto za dobę użytkowania. 

Artykuł powstał przy współpracy z naFakcie.pl.
 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Magdalena Smus
księgowość
Nr tel: 71 798 79 66
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6