Stator

Serwis, naprawa i części zamienne Milwaukee w Statorze

Firma Milwaukee zajmuje się produkcją i sprzedażą elektronarzędzi i akcesoriów dla użytkowników profesjonalnych i nieprofesjonalnych.

Od 1924 roku, czyli momentu założenia firmy, stara się ona dostarczać najlepsze pod względem jakości wykonania i użytkowania narzędzia z osprzętowaniem. Milwaukee stawia na jakość, jej asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi i około 3500 akcesoriów.

Elektronarzędzia Milwaukee dostępne są w sprzedaży w całej Polsce. We Wrocławiu można je kupić w większych sklepach AGD, sklepach i salonach firmowych. Na pewno wyróżnia się sklep i salon firmy Stator. Oferuje on doskonały serwis, możliwość kupienia części zamiennych, szybkiej naprawy urządzenia w przypadku awarii.

W sklepach Stator sprzęt Milwaukee objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, uszkodzony sprzęt, można więc tutaj naprawiać przez cały czas jego użytkowania, części zamienne są bowiem dostępne non stop. Wrocławskie sklepy Statora oferują całą gamę produktów i części zamiennych do elektronarzędzi Milwaukee. Można tutaj kupić bruzdownice, gwoździarki, kompresory, klucze udarowe, mierniki i kamery, młoty i młotowiertarki, nitownice, nożyce do blach, obcinaki do kabli i prętów, odkurzacze, opalarki, pilarki tarczowe i uniwersalne, piły szablaste i taśmowe, przecinarki do metalu, pistolety i wyciskacze, smarownice, strugi, szlifierki i polerki, ukośnice, dmuchawy i wentylatory, wiertarki i wiertarko-wkrętarki, wiertarki magnetyczne, wiertnice diamentowe, wkrętarki i wyrzynarki, zakrętarki udarowe.

Do wszystkich elektronarzędzi oferowane są części zamienne, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dzięki czemu użytkowanie sprzętu Milwaukee jest wygodne i opłacalne. We wrocławskich sklepach ceny narzędzi tej amerykańskiej firmy nie są wygórowane i za wysoką jakość nie trzeba już płacić fortuny. Wrocław kocha Milwaukee.

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Wolny
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 60
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6