Stator

Młoty udarowe dla profesjonalistów i amatorów

Młot udarowy to elektronarzędzie o specjalnym przeznaczeniu - nadaje się do kucia, skuwania i przebijania twardych materiałów, z którymi nie poradzi sobie młotowiertarka.

Narzędzie stosowane raczej rzadko w warunkach domowych, dlatego w razie potrzeby polecamy krótkoterminowy wynajem z naszego sklepu. Na stanie mamy dwa profesjonalne i bardzo dobrej jakości młoty udarowe przeznaczone do amatorskiego oraz profesjonalnego użytku.

W przypadku młotów udarowych najważniejszymi parametrami są moc oraz ilość udarów. Modele, które proponujemy naszym klientom to: Hitachi H65SB2 (moc: 1340 W, 1400 udarów/min.) oraz Bosch GSH11VC (moc: 1700 W, 900 - 1700 udarów/min.). Obydwa urządzenia są komfortowe w użytkowaniu dzięki specjalnym systemom tłumienia drgań i antywibracyjnym oraz umiejscowieniu włącznika w wygodnym dla operatora miejscu. Używane są przez specjalistów, którzy rekomendują je ze względu na niezawodność i łatwość w serwisowaniu. Młot udarowy Bosch posiada uchwyt SDS-max, który pozwala na używanie końcówek o średnicy do 40 mm, a także ma więcej dodatkowych funkcji niż produkt Hitachi takich jak m.in. 12-stopniowa regulacja pozycji dłuta, system Constant Electronic czy regulację siły udaru.

Dla niezdecydowanych klientów oferujemy oczywiście profesjonalne doradztwo pracowników naszego sklepu, którzy pomogą wybrać spośród dwóch modeli ten najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Cena wypożyczenia młota udarowego Hitachi to 70 zł, a Boscha 75 zł netto za dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Remigiusz Kulhawy
Remigiusz Kulhawy
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6