Stator

Odkurzacze przemysłowe w wypożyczalni Statora

Klienci naszego sklepu oprócz zakupu wielu marek i modeli odkurzaczy mają możliwość również wypożyczenia odkurzacza przemysłowego. Do czego może się to urządzenie przydać i jaki model oferujemy na wynajem?

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia, które pomagają w utrzymaniu czystości na budowach, w warsztatach, halach przemysłowych, ale także w przydomowym garażu. Usuwanie zanieczyszczeń przy użyciu odkurzacza mobilnego ma tę zaletę, że może się odbywać poprzez podłączenie go do wielu elektronarzędzi, co minimalizuje ilość pyłów dostających się do pomieszczenia podczas pracy z różnymi narzędziami. Od zwykłego odkurzacza odróżnia go także rodzaj zanieczyszczeń, które może uprzątnąć - z odpadami z farby, gipsu i innych kruszyw poradzi sobie tylko i wyłącznie odkurzacz przemysłowy.

Klientom proponujemy wynajem z naszej wypożyczalni odkurzacza przemysłowego Protool VCP 360 E-M AC. Jest to model mobilny, z dużymi kołami i co za tym idzie - wygodny podczas korzystania i przemieszczania go na budowie. Ma klasę M, która definiuje jaki rodzaj zanieczyszczeń może uprzątnąć - przystosowany jest do usuwania większych zabrudzeń takich jak m.in. pyły, kruszywo, farb, odkurzacz świetnie nadaje się także do gipsu. Pojemność zbiornika na odpady - 36 l pozwala na długotrwałą, nieprzerwaną pracę. Odkurzacz posiada gniazdo umożliwiające podłączenie go do wielu elektronarzędzi np. bruzdownicy lub frezarki. 

Odpady i pyły z pracy tych urządzeń wpadają prosto do zbiornika na odpady, nie zaśmiecając otoczenia i skracając do minimum czas potrzebny na sprzątanie pomieszczenia. Bardzo ważną funkcją jest możliwość pracy na sucho i na mokro oraz ustawienia automatycznego włączania i wyłączania urządzenia. Wszystkie te cechy odkurzacza Protool VCP 360 E-M AC pozwalają na ogromną wygodę i komfort podczas użytkowania go na budowie lub w trakcie remontu w domu.

Cena wynajmu odkurzacza przemysłowego z wypożyczalni to 50 zł netto za dobę.
 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Monika Spuziak
Monika Spuziak
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6