Stator

Profesjonalna opalarka marki Steinel

Opalarka to jedno z najbardziej uniwersalnych i wielofunkcyjnych urządzeń używanych w szeroko pojętej budowlance. Dla majsterkowiczów, którzy jednak nie mają zbyt wielu okazji do używania tego narzędzia w swoim domu, nasz sklep oferuje jego krótkoterminowy wynajem.

Opalarka, jak sama nazwa wskazuje, służy przede wszystkim do podgrzewania - zakres jej zastosowań jest więc bardzo szeroki: można kurczyć lub uelastyczniać różne tworzywa sztuczne, sklejać je, topić, ciąć. Podobnie ułatwia pracę z metalem - jego cięcie lub formowanie. Podmuch ciepłego powietrza pomoże osuszyć świeżo pomalowaną powierzchnię. Z drugiej strony jej użycie gwarantuje szybkie i łatwe usuwanie powłoki malarskiej, farby bądź lakieru. Opalarki stosowane są chętnie także w warsztatach samochodowych np. do oklejania folią szyb lub karoserii samochodów. Przy jej użyciu można poluzować śruby bądź nakrętki, lutować, montować instalacje hydrauliczne. Opalarka pomóc może również w wielu innych pracach przy domu, samochodzie bądź na budowie - wielość jej zastosowań jest niemal nieograniczona.

W naszej wypożyczalni klienci mogą wynająć opalarkę Steinel HL 1810 S o dużej mocy 1800 W, pozwalającej na osiągnięcie maksymalnie 600 stopni temperatury. Co najważniejsze, model ten posiada 3-stopniową regulację temperatury i tym samym przepływu powietrza (maksymalnie 50, 400 lub 600 stopni), która sprawia, że praca z opalarką jest łatwa nawet dla amatora. Posiada także zabezpieczenia przed przegrzaniem w postaci bezpiecznika termicznego oraz termostatu.

Wypożyczenie opalarki w naszym sklepie kosztuje 20 zł netto za dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Piotr Olszowy
Piotr Olszowy
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 64
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6