Stator

Sprzęt Perles - czyli wygoda i niezawodność w szwajcarskim stylu

Urządzenia Perles charakteryzuje wysoka jakość wykonania, wygoda użytkowania, mała awaryjność. Produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa są doceniane przez profesjonalistów, zajmujących się pracą na różnego rodzaju budowach oraz tych, którzy używają ich do szeregu prac w przemyśle metalowym.

Początki firmy Perles sięgają 1936 roku, kiedy to w Szwajcarii Rudolf Weber powołał ją do życia, konstruując pierwszy silnik elektryczny. Dzisiaj wytwarzanie urządzeń tej szwajcarskiej marki odbywa się na terenach Słowenii, skąd produkty są dostarczane do dystrybucji w całej Europie.

Perles cenią także amatorzy, których przyciąga do marki opinia trwałości jej narzędzi i łatwość użytkowania. Choć urządzenia Perles wybierane są głównie przez profesjonalistów zajmujących się budownictwem i przemysłem metalowym, posługiwać się nimi mogą wszyscy ci, którzy oczekują wygody, bezpieczeństwa i niezawodności.

W ofercie firmy odnajdziemy narzędzia akumulatorowe: dmuchawy, odsysacze, frezarki, gwoździarki, lampy, latarki, reflektory, młotowiertarki, narzędzia wielofunkcyjne, nożyce do blachy, odkurzacze, pilarki tarczowe, pistolety do kleju i silikonu, piły posuwne, piły taśmowe, przecinarki do metalu, strugi, szlifierki, wiertarki kątowe, wiertarko-wkrętarki, wiertarko-wkrętarki udarowe, wyrzynarki, zagęszczarki do betonu, zagłębiarki, zakrętarki, wkrętarki udarowe, zszywacze. Narzędzia bez akumulatorów to np. przecinarki do drewna i metalu, sieciowe bruzdownice, dłutownice łańcuchowe, młoty oraz wiele innych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Grzegorz Kozanka
Grzegorz Kozanka
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6