Stator

Narzędzia do obróbki powierzchni i cięcia materiałów firmy Pferd

Renoma firmy oparta jest na wytwórczości w przemyśle narzędziowym, gdzie charakteryzuje ją znakomita jakość, wydajność oraz ekonomiczność i ergonomia urządzeń.

Początki firmy sięgają dwustu lat wstecz, kiedy to zaczynała wytwarzać silniki. Od tego momentu przedsiębiorstwo rozwinęło inne gałęzie wytwórcze i dziś produkuje i dystrybuuje narzędzia używane przy obróbce powierzchni i przeznaczone do cięcia materiałów.

Firma Pferd oferuje pilniki, narzędzia frezarskie, ściernice trzpieniowe, narzędzia do szlifu dokładnego i polerowania, narzędzia z nasypem diamentowym i CBN, ściernice tarczowe do cięcia i zdzierania, stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia, szczotki techniczne i napędy narzędzi.

Bardzo dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się pilniki marki Pferd, które w rankingach osiągają wysokie noty i są zaliczane do produktów o najwyższej jakości. Pilniki są oferowane w szerokiej gamie kształtów i nacięć, które dobrane są do różnorodnych prac wykonywanych w przemyśle oraz rzemiośle.

Innymi produktami najczęściej kupowanymi w salonach marki Pferd są narzędzia diamentowe do obróbki powierzchni i cięcia materiałów. Narzędzia z nadtwardym nasypem z ziarnem ściernym diamentowym albo CBN są świetną alternatywą dla tradycyjnych, a dzięki twardości są prawie niezniszczalne. Wszystko to składa się na ich niezwykłą popularność.

Kolejnymi szeroko rozpoznawalnymi produktami marki są narzędzia frezarskie o dużej wydajności skrawania, umożliwiające obróbkę materiałów o różnej twardości.

Spradź czym ciąć panele: https://nafakcie.pl/czym-ciac-panele/

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6