Stator

Pistolety nadmuchowe do odmuchiwania, czyszczenia i suszenia

Pistolet nadmuchowy to narzędzie pneumatyczne, które można podpiąć do kompresora, np. przy użyciu przewodu spiralnego, tworząc w ten sposób urządzenie do oczyszczania lub nadmuchiwania. W naszej wypożyczalni dostępne są wszystkie te komponenty

Model, który znajduje się w ofercie wypożyczalni Statora, to AP-BM-SNV100. Pistolet ten jest poręczny i stworzony z lekkiego metalu - waży zaledwie 0,31 kg, co niesłychanie ułatwia pracę i operowanie narzędziem. Pistolet nadmuchowy dozuje sprężone powietrze pod ciśnieniem 4-6 barów. Posiada złączkę wtykową. Sprawdza się doskonale podczas prac na większych powierzchniach oraz w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc. 

Najczęstsze zastosowanie pistoletu nadmuchowego to czyszczenie różnych powierzchni, przewodów, rur, otworów wentylacyjnych elektronarzędzi, wentylatorów, sitek, elementów samochodowych itp. Pistoletów używa się w przemyśle, motoryzacji, budownictwie, ale równie często przydaje się w domu i w garażu, do drobnych prac remontowych, konserwacji czy czyszczenia sprzętu lub do napraw w samochodzie. Przy jego pomocy można nadmuchać materac, basen lub gumowe przedmioty do zabaw w wodzie.

W wypożyczalni Statora wynajem pistoletu nadmuchowego to koszt tylko 5 zł netto, dlatego polecamy jego wypożyczenie przy każdej okazji wynajmu kompresora. 

Portal remontujemySami.pl poleca firmę Stator. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Grzegorz Kozanka
Grzegorz Kozanka
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6