Stator

Agregaty prądotwórcze i generatory prądu Pramac

Firma oferuje urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny, zapewnia profesjonalny serwis i dostęp do części zamiennych.

Firma Pramac została założona w 1966 roku. W tym czasie rodzina Campinoti założyła przedsiębiorstwo L’Europea, zajmujące się wytwarzaniem sprzętu budowlanego na rynek włoski. Od tamtego czasu Pramac poszerzał swoją działalność i zakres oddziaływania na rynki światowe, oferując produkty przeznaczone do sektora urządzeń mocy i techniki magazynowej. 

Bogata oferta przedsiębiorstwa Pramac obejmuje stacjonarne agregaty prądotwórcze z serii GB i GS, agregaty rentalowe, wieże oświetleniowe, przemysłowe agregaty gazowe, agregaty gazowe dla domów i biur, ręczne wózki paletowe i wózki paletowe z wagą, wózki wysokiego unoszenia, elektryczne wózki paletowe, elektryczne układarki, ręczne i pół-elektryczne układarki.

Firma ma do zaoferowania również urządzenia odpowiednie do lżejszych zastosowań, takie, po które sięgają amatorzy, domowi majsterkowicze, ale też przydające się na biwaku czy na działce usytuowanej za miastem. Do nabycia są też małe przenośne generatory prądu, dzięki którym można szybko oświetlić pokój w domu czy domek działkowy. Do wszystkich urządzeń marki Pramac dostępne są części zamienne, które można nabyć w serwisie Stator.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6