Stator

Niemiecki sprzęt Rems znany na całym świecie

Firma w swoich produktach zastosowała szereg nowoczesnych, technologicznie odkrywczych rozwiązań, które sprawiają, że praca instalatorów staje się bardziej komfortowa.

Firma powstała w 1909 roku, kiedy to zajęła się konstruowaniem i wytwarzaniem urządzeń do obróbki rur, które przeznaczone były do instalacji sanitarnych oraz grzewczych. W początkowym stadium działalności firmy wytwarzała ona narzędzia ręczne, dopiero po jakimś czasie przystąpiła do produkcji elektronarzędzi oraz maszyn.

Używanie produktów Rems w ciężkich warunkach udowadnia, że dzięki nim praca staje się lżejsza i wygodniejsza. Urządzania tej niemieckiej marki są znane na całym świecie, w rankingach osiągają wysokie miejsca ze względu na innowacyjna technikę, wysokie standardy jakościowe i łatwość użytkowania. Cały czas firma Rems uzyskuje krajowe i zagraniczne patenty, znajduje się przez to w czołówce przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem elektronarzędzi i maszyn.

W ofercie Rems są gwintownice, maszyny gwintujące, piły szablaste, piły tarczowe do metalu, maszyny do cięcia rur, maszyny do montażu, narzędzia do czyszczenia, konserwowania, dezynfekcji, urządzenia do gięcia i zaginania, prasy promieniowe, zaciskarki osiowe, produkty do kielichowania i odgałęzienia, lutownice, zamrażarki, narzędzia do kontroli rur i kanalizacji, czyszczenia rur i kanalizacji, zgrzewania rur z tworzyw.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartłomiej Kolasa
logistyk
Nr tel: 71 354 86 37
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6