Stator

Urządzenia firmy Rothenberger do obróbki rur i maszyn

Firma Rothenberger jest światowym liderem w wytwarzaniu nowatorskich, technologicznie zaawansowanych urządzeń służących do obróbki rur, maszyn i urządzeń do technologii kanalizacyjnej i środowiskowej.

Rothenberger w ofercie ma ponad 5000 urządzeń, co sprawia, że firma jest przodująca na świecie w sprzedaży narzędzi i maszyn. Narzędzia Rothenberger są od 1997 roku dostępne w Polsce. W każdym większym mieście można je nabyć w salonach firmowych i sklepach, gdzie na nowo zakupiony sprzęt udzielana jest gwarancja. Również doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zachęca do nabywania produktów firmy Rothenberger; serwisowanie odbywa się bardzo szybko i profesjonalnie, każde urządzenie tego niemieckiego przedsiębiorstwa jest obsługiwane w sposób profesjonalny i z dbałością o zadowolenie klienta.

W szerokiej ofercie firmy znajdują się obcinaki do miedzi i stali, obcinaki do stali nierdzewnej, kółka tnące, nożyce do rur z tworzyw sztucznych, obcinaki do tworzyw sztucznych, obcinaki do MSR, piły taśmowe, piły do rur i uniwersalne, brzeszczoty, gratowniki uniwersalne, maszyny do wiercenia na mokro i na sucho, korony uniwersalne spawane ciśnieniowo, wiertła do ceramiki, odkurzacze wodne i workowe, bruzdownice, giętarki jednoręczne i dwuręczne, sprężyny do gięcia miedzi, giętarki do pracy w imadle, kompaktowe maszyny zaciskowe, pompki kontrolne, systemy zamrażania rur, moduły inspekcyjne, urządzenia do płukania, pompy do odkamieniania, ręczne maszyny do czyszczenia rur i odpływów, zgrzewarki polifuzyjne, piły taśmowe, elementy grzewcze, cyfrowe i analogowe zawory blokowe, pompy próżniowe, klucze szwedzkie, żabka, hakowe i łańcuchowe, do armatury, pasowe samozaciskowe i inne.

Oferta kierowana jest dla wszystkich tych, którym zależy na wysokiej jakości urządzeń, doskonałym i profesjonalnym serwisowaniu i szybkiej możliwości naprawy, jeżeli dojdzie do usterki czy poważniejszej awarii. Sprzedaż urządzeń firmy Rothenberger, części zamiennych i serwisowanie możliwe jest w salonach Stator we Wrocławiu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Józef Dudak
Józef Dudak
logistyk
Nr tel: 697 520 095
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6