Stator

Spit - narzędzia do zamocowań

Świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem trudnych problemów technicznych na budowach. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń marki Spit.

Spit jest jedną z marek wchodzących w skład grupy ITW Illinois Tool Works Inc., która znana jest z produkcji wysoce zaawansowanej technologii przemysłowej. Ta amerykańska grupa posiada stuletnią tradycję i cieszy się do tej pory niezachwianą reputacją. W latach sześćdziesiątych XX wieku ITW była  jedyną w całym świecie firmą, która dostarczała użytkownikom systemy zamocowań do drewna, metalu oraz betonu, dzięki czemu jej popularność wzrastała, poparta szeregiem pozytywnych opinii wydawanych przez fachowców i amatorów.

Firma Spit powstała we Francji w 1951 roku i była pierwszym producentem, a wpierw wynalazcą, osadzaka prochowego. Do dziś dnia większość produktów Spit wytwarzanych jest we Francji, skąd sprowadzane są do Polski już od lat dziewięćdziesiątych.

Firma ma do zaoferowania kołki szybkiego montażu, kołki rozporowe do betonu i cegły, kołki rozporowe do pustaków, kołki rozporowe ramowe długie do betonu, kołki uniwersalne ramowe do pustaków i cegieł, kotwy chemiczne, kotwy stalowe, kotwy mechaniczne do betonu, gwoździe, wkręty do drewna, wkręty do mocowania płyt gips-karton, wkręty na taśmie, pianki, kleje, silikony, gwoździe do betonu, stali, osadzaki gazowe, akcesoria do osadzaków, naboje do osadzaków prochowych, wiertła do betonu, obejmy i opaski mocujące, uchwyty do rurek, wkrętarki sieciowe, wkrętarki akumulatorowe, adaptery do wkrętów na taśmie.

Narzędzia do zamocowywania Spit cieszą się dużą popularnością wśród klientów i wciąż zdobywają nowe rzesze użytkowników.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Remigiusz Kulhawy
Remigiusz Kulhawy
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6