Stator

Narzędzia pneumatyczne - Shinano

Sprzęt stosowany do pracy w stolarniach, warsztatach samochodowych, meblarstwie, podczas produkcji okien i drzwi. W asortymencie marki Shinano znajdują się również narzędzia pneumatyczne, których liczba przekracza setkę.

Firma Shinano została założona w Japonii w 1949 roku. Już kilkanaście lat później zaczęła być rozpoznawalna dzięki jej narzędziom pneumatycznym, z których słynie do dzisiaj. Wszystkie produkty przedsiębiorstwa spełniają najwyższe standardy jakości, charakteryzuje je dokładność funkcjonowania, długi czas wytrzymałości, bezpieczeństwo użytkowania i prostota obsługi. W szerokiej ofercie marki Shinano znajdują się narzędzia pneumatyczne, których liczba przekracza setkę.

Warto zauważyć, że japońskie przedsiębiorstwo w czasie swojej długiej historii dorobiło się modeli narzędzi, które śmiało kopiowali konkurencyjni producenci, choć różnica pomiędzy oryginalnymi i tymi skopiowanymi była bardzo duża, na korzyść oczywiście tych pierwszych.

Urządzenia Shinano charakteryzują się wysoką precyzją produkcji, przy ich wytwarzaniu bierze się pod uwagę materiał najwyższej jakości, wykorzystuje się japońskie łożyska kulkowe oraz mocną stal. Ergonomiczny wygląd to kolejna pozytywna cecha narzędzi Shinano. Bardzo ważna dla potencjalnych klientów jest też wiedza, iż firma zapewnia dostęp do części zamiennych przez wiele lat i że ich kupno opłaca się bardziej niż kupienie nowego narzędzia.

Narzędzia Shinano stosuje się w stolarniach, podczas produkcji okien i drzwi, w meblarstwie, także w warsztatach samochodowych.

Z katalogu firmy możemy wybrać klucze udarowe, wkrętarki, klucze z grzechotką, piaskarki, polerki, wiertarki, zgrzewarki punktowe, narzędzia przemysłowe, szlifierki, narzędzia skrawające.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Jolanta Kordowiak
Nr tel: 71 354 86 35
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6