Stator

Serwis specjalistycznych odkurzaczy Starmix

Odkurzacze do zastosowań specjalistycznych, stworzone do uciążliwych prac z ciężko usuwalnymi odpadami. Niebanalne rozwiązania, innowacyjne pomysły stosowane w odkurzaczach Starmix, to właśnie dzięki nim firma cieszy się duża popularnością.

Właścicielem marki Starmix jest niemiecka firma Electrostar Schottle GmBH & co., będąca w pierwszej trójce największych wytwórców odkurzaczy przemysłowych na świecie. Produkuje ona odkurzacze, które wyśmienicie współpracują z elektronarzędziami. Odkurzacze Starmix cechuje wysoka jakość wykonania i doskonała użytkowość – wszystko to jest możliwe dzięki wieloletniemu zaangażowaniu pomysłowych inżynierów, którzy swoje innowacyjne pomysły materializują w postaci doskonałych urządzeń. Rozwiązania zastosowane w odkurzaczach Starmix zostały opatentowane i stały się znakiem rozpoznawczym marki. 

Przedsiębiorstwo istnieje od 1921 roku. Produkcja urządzeń odbywa się w niemieckiej miejscowości Reichenbach, która jest położona w pobliżu Stuttgartu. W firmie zatrudnionych jest około stu pięćdziesięciu osób.

W ofercie przedsiębiorstwa odnajdziemy odkurzacze do zastosowań specjalistycznych, które reprezentuje seria IS, odkurzacze stworzone do uciążliwych prac z odpadami bardzo ciężko usuwalnymi, takimi jak pyły szlifierskie i wiertnicze, pyły drewniane czy też azbest. Elektrourządzenia z serii IS są w przeważającej części bezworkowe, zostały stworzone z myślą o pracy ciągłej. Ciekawymi produktami są te z serii HS, która określa uniwersalne odkurzacze przemysłowo-warsztatowe. Seria GS to najbardziej powszechne odkurzacze domowe oraz hotelowe.  Odkurzacze Starmix spełniają wysokie normy pod względem filtrowania. Firma dostarcza nowości, czego przykładem nowy odkurzacz strażacki z pompą zanurzeniową.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Eryk Adamkiewicz
Eryk Adamkiewicz
doradca techniczny
Nr tel: 71 354 86 39
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6