Stator

Steinel - serwis

Sprzęt Steinel występuje w dwóch wariantach - linii profesjonalnej i DIY.

Marka Steinel oferuje narzędzia grzewcze takie jak opalarki i pistolety klejowe. Firma produkuje także urządzenia stosowane do oświetlenia automatycznego, które oparte są na czujnikach ruchu oraz czujnikach obecności. Produkty, które zyskały już światową renomę i są znane użytkownikom mieszkającym na wielu kontynentach, są tworzone w Niemczech, Czechach oraz Szwajcarii i produkowane w zakładach w Niemczech, Mołdawii, Szwajcarii i Rumunii. 

Produkty Steinel występują w dwóch liniach, czyli linii profesjonalnej i DIY.

Profesjonalna to urządzenia dla wymagającego odbiorcy i klienta, któremu zależy na  efektywności energetycznej produktów. Dlatego otrzymuje towar wykorzystujący  najnowocześniejsze diody LED i technologię czujników, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie dużej ilości energii.  

Linia DIY to produkty przeznaczone dla ogromnej liczby odbiorców indywidualnych, którzy cenią sobie w codziennym użytkowaniu wygodę i bezpieczeństwo. Charakteryzuje je świetna funkcjonalność, długa żywotność, prostota obsługi i niezbyt wygórowana cena. Produkty z linii DIY nie wymagają także specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności przy montażu. 

W ofercie firmy znajdziemy m.in pistolety klejowe cechujące się wysoką jakością i dwie serie opalarek:

  • Steinel Professional -  ta linia opalarek HG jest przeznaczona do użytku profesjonalnego w serwisach, warsztatach  i w warunkach przemysłowych.

  • Steinel seria HL – ta linia przeznaczona jest dla majsterkowiczów oraz do użytku półprofesjonalnego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6