Stator

Tarcze diamentowe Protool i Festool

Tarcza diamentowa służy do cięcia i szlifowania różnych materiałów - zarówno miękkich, jak i najtwardszych. Jest to jedno z najbardziej niezawodnych i funkcjonalnych akcesoriów, które jest niemal niezastąpione w każdym warsztacie lub na budowie.

Dobranie odpowiedniej tarczy do szlifierki pozwala na obróbkę wszystkich rodzajów betonu. W naszej wypożyczalni oferujemy wybór tarcz przeznaczonych do różnych materiałów - w przypadku problemów z podjęciem decyzji lub nieznajomością tematu przez klienta, nasi pracownicy doradzają wybór odpowiedniego urządzenia spośród poniższych:

  • Tarcza diamentowa Protool DIA UNI-RGP 130, o średnicy 130 mm - do usuwania powłok klejów i farb na wszystkich typach powierzchni.
  • Tarcza diamentowa Protool DIA ABRASIV RGP 130 , o średnicy 130 mm - przeznaczona do obrabiania materiałów zawierających piasek, jak m.in. jastrych, świeży beton, beton komórkowy czy piaskowiec.
  • Tarcza diamentowa Protool DIA STONE RGP 130, o średnicy 130 mm - do cięcia i szlifowania materiałów najtwardszych oraz betonu o twardości powyżej B 35.
  • Tarcza diamentowa Festool DIA HARD-D 130, o średnicy 130 mm - ze jej pomocą można obrabiać twardy stary beton, powłoki znajdujące się na betonie oraz żywicę epoksydową, znajdującą się na twardym podłożu.

 

Wszystkie tarcze diamentowe w wypożyczalni Statora są narzędziami najwyższej jakości. Wynajmujemy je za opłatą 130 zł na dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartłomiej Kolasa
logistyk
Nr tel: 71 354 86 37
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6