Stator

Stator - serwis urządzeń Virutex

Sprzęt do obróbki drewna, posiadający na terenie Hiszpanii ponad 2000 dystrybutorów. Cechuje go najwyższy standard jakości oraz rzetelna selekcja przed wydaniem produktu do obrotu.

Marka Virutex znana jest już od 1962 roku i kojarzona z nowoczesnym, bardzo wytrzymałym i prostym w obsłudze sprzętem używanym do obróbki drewna. Urządzenia tej firmy spełniają najwyższe standardy jakości i przede wszystkim oczekiwania profesjonalistów, którzy mają udział w branży drzewnej na całym świecie.

Virutex może się pochwalić tym, że w Hiszpanii posiada więcej niż dwa tysiące dystrybutorów, co jest imponującym wynikiem w skali całej Europy. Virutex to także bardzo przejrzysta sieć dealerów, którzy zajmują się rozprowadzaniem urządzeń tej marki na całym świecie, dzięki czemu dostępne są już w sześćdziesięciu krajach i na pięciu kontynentach.  

Firma bardzo dba o jakość urządzeń, dlatego też każdy z ich silników jest bardzo dokładnie, szczegółowo sprawdzany, zanim zostanie zamontowany, a już po zamontowaniu każdy egzemplarz urządzenia jest wnikliwie testowany i oceniany. Jeśli nie spełnia wymogów i wysokich standardów firmy, nie jest dopuszczony do obrotu i nie trafia do żadnego ze sklepów. Pobierane są także tzw. próbki losowe, które również są testowane, ale w sposób jeszcze bardziej dokładny. 

Oferta firmy to m.in. strugi do drewna, szlifierki, frezarki, maszyny do renowacji i montażu okien, maszyny do parkietu, pilarki, odkurzacze i urządzenia odpylające, urządzenia do cięcia laminatów, wałki do nanoszenia kleju, systemy mocowania i nagrzewnice, okleiniarki ręczne i stacjonarne, szablony i akcesoria, przycinarki do obrzeża, płyny czyszczące, elektronarzędzia akumulatorowe. 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Remigiusz Kulhawy
Remigiusz Kulhawy
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6