Stator

Wiertnice na wynajem w ofercie Statora

Do wiercenia otworów w różnych podłożach stosuje się wiertnice. Wypożyczalnia Statora oferuje dwa typy tych urządzeń - diamentowe do betonu oraz spalinowe do gleby.

Urządzenia, które oferujemy, to jedne z najlepszych modeli w swojej kategorii - wydajne i łatwe w obsłudze zarówno dla profesjonalistów poszukujących sprzętu z wysokiej półki, jak i dla amatorów potrzebujących narzędzi do wiercenia podczas remontu w domu. Ceny tych urządzeń są dosyć wysokie i ich zakup do jednorazowego użytku raczej się nie kalkuluje. Z tego względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umieściliśmy je w asortymencie naszej wypożyczalni.

Wiertnica diamentowa, którą udostępniamy, to EDT Eurodima DM17D PRCD. Jest to urządzenie przeznaczone do wiercenia w betonie, również posiadającym zbrojenia. Wynajem wiertnicy do betonu pozwoli na zaoszczędzenie kosztów remontu lub budowy. Powyższy model EDT Eurodima ma moc 1700 W, co zapewnia efektywną pracę oraz niezwykle ważną regulację prędkości obrotowej - do wyboru 530, 1300 lub 2900 obrotów/min. rpm. Tym samym dostosowana jest do warunków pracy w różnych środowiskach i na mniej oraz bardziej wymagających podłożach. Wiercenie można zacząć od najniższych obrotów i dostosowywać coraz większe prędkości do trudniejszych warunków. Ręczne prowadzenie urządzenia jest wygodne dzieki ergonomicznemu uchwytowi, ale do długotrwałego i wymagającego wiercenia można wykorzystać także stojak dostępny w naszej wypożyczalni.

Do wiercenia otworów w glebie używa się wiertnicy spalinowej - wypożyczalnia Statora jest wyposażona w model Makita BBA520. Przy pomocy wiertnicy tego typu można tworzyć otwory w gruntach przeznaczone np. pod sadzenie drzew lub palowanie, dużo szybciej i sprawniej niż kopiąc doły łopatą. Wiertnica, którą proponujemy, jest przeznaczona do najbardziej zaawansowanych prac i kopania niemal we wszystkich rodzajach gruntu, dzięki możliwości doboru odpowiedniego świdra. Posiada wydajny silnik dwusuwowy o mocy 1,9 kW.

W naszej wypożyczalni wiertnice wynajmujemy za opłatą 80 zł netto za dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Nr tel: 71 354 86 30
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6