Stator

Serwis urządzeń Wurth

Wurth to jeden z liderów na polskim rynku w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Stator świadczy swoim klientom profesjonalny serwis elektronarzędzi oraz narzędzi pneumatycznych Wurth.

Firma Wurth powstała w 1945 roku w Niemczech w Künzelsau, kiedy to Adolf Wurth założył firmę dostarczającą śruby, zakrętki i nity. Po jego śmierci interes przejął syn Reinhold, który w niedługim czasie wyprowadził przedsiębiorstwo poza granice swej ojczyzny; pierwsza spółka z dala od domu powstała w Holandii. Dzieje się tak na początku lat sześćdziesiątych, a już w latach siedemdziesiątych firma posiada swoją siedzibę na kontynencie amerykańskim, potem zaś w Afryce. Od lat osiemdziesiątych zaczyna się ekspansja urządzeń Wurth na wszystkich kontynentach świata. Obecnie firma działa aż w osiemdziesięciu krajach, zatrudniając w swych zakładach prawie siedemdziesiąt tysięcy pracowników  

Elektronarzędzia i narzędzia pneumatyczne Wurth są znane z wysokiej jakości, charakteryzują się solidnością wykonania i ergonomicznością. Firma oferuje szeroki wybór świetnych jakościowo, spełniających wysokie oczekiwania użytkowników produktów. 

W sklepach Statora znajdziemy bardzo dużo elektronarzędzi opatrzonych czerwonym logo firmy, będą to: wiertarki, wkrętarki, młotowiertarki i młoty udarowe, gwoździarki akumulatorowe i pneumatyczne, gazowe, zakrętarki udarowe akumulatorowe i pneumatyczne, myjki wysokociśnieniowe, urządzenia stacjonarne, nożyce do blachy, ukośnice, piły, pilarki, wyrzynarki oraz szlifierki kątowe, mimośrodowe, oscylacyjne, taśmowe zarówno elektryczne jak i pneumatyczne, nitownice akumulatorowe i pneumatyczne, mieszalniki, odkurzacze, pistolety do wyciskania kleju lub mas uszczelniających.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Magdalena Smus
księgowość
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6