Stator

Wynajem bruzdownic do remontów, elektryki i hydrauliki

Bruzdownica to narzędzie, dzięki któremu szybko i wygodnie stworzysz wgłębienia pod rury bądź kable przy małym nakładzie pracy. Urządzenie to jest dość kosztowne i stosunkowo rzadko zachodzi potrzeba jego zakupu, dlatego warto wynająć bruzdownicę w naszym sklepie.

Bruzdownica posiada dwie tarcze o płynnie regulowanych odstępach - szerokości i grubości. W ten sposób urządzenie precyzyjnie wycina dwie równoległe szczeliny w murze, betonie, drewnie, cegle lub innym podłożu. Co ważne, powstałe wyżłobienia są idealnie równe, co byłoby bardzo trudne do wykonania przy tworzeniu po kolei oddzielnych dwóch szczelin przy pomocy innego narzędzia. Pomiędzy bruzdami pozostaje fragment muru do wyżłobienia ręcznego np. młotem kującym albo młotem obrotowo - udarowym (w naszej ofercie również te narzędzia są dostępne do wypożyczenia). Wykonywanie szczelin pod kable i rury to zadanie, które powoduje ogromne zapylenie pomieszczenia. 

Wynajmując bruzdownicę, można działać bezpyłowo przy podłączeniu do niej odkurzacza przemysłowego, który zasysa większość pyłów i ogranicza do minimum dyskomfort związany z kuciem w betonie (także to urządzenie jest dostępne w naszej wypożyczalni). Podczas pracy z bruzdownicą należy pamiętać o zaopatrzeniu się w odzież i akcesoria ochronne, szczególnie okulary czy odpowiednie obuwie.

Naszym klientom proponujemy wynajem bruzdownicy Protool WCP 32 o parametrach pozwalających na wykonywanie wyżłobień o głębokości do 32 mm i szerokości 2 - 35 mm. Średnica tarczy to 125 mm. Silnik o mocy 1600 W oraz układ Constant Electronic (ustawienie stałej prędkości obrotowej) to gwarancja szybkiej i wygodnej pracy. Model posiada stół prowadzący, który pełni ważną funkcję - wykonywanie bruzd jest mniej męczące dla ludzkich rąk. Bruzdownica Protool WCP 32 ma także wskaźnik optyczny, umożliwiający stałe monitorowanie jej obciążenia i chroni przed jej przeciążeniem. 

Cena za dobę wynajmu bruzdownicy wynosi 45 zł netto.

Sprawdź też ceny w naszym sklepie e-commerce: https://www.industria24.pl/elektronarzedzia/bruzdownice

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Nr tel: 71 354 86 30
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6