Stator
Wypożyczamy stacjonarnie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz świadczenia kompleksowych usług w sprzedaży elektronarzędzi, prowadzimy również wypożyczalnię narzędzi. Oferujemy szeroki asortyment produktów renomowanych firm.

Wypożycz, co potrzebujesz

Przy pracach remontowo - budowlanych kluczową rolę odgrywa niezawodny i profesjonalny sprzęt, który w rękach zarówno fachowca, jak i amatora czyni pracę bardziej komfortową. Obecnie posiadamy na stanie ponad pięćdziesiąt różnych elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, które ułatwią i uprzyjemnią każdy remont, budowę lub naprawę domowych usterek.

Wypożycz we Wrocławiu

Wypożyczalnię elektronarzędzi prowadzimy w sklepach stacjonarnych, w których na miejscu doradzamy i pomagamy w wyborze produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Asortyment wypożyczalni

Szeroki asortyment to największa zaleta wypożyczalni Statora, w której skompletować można osprzęt potrzebny do kompleksowego remontu. Oprócz głównych narzędzi oferujemy również wynajem osprzętu.
 

Ponad 50 rodzajów narzędzi w wypożyczalni

 • wiertarki
 • młotowiertarki
 • wkrętarki
 • wiertnice diamentowe
 • tarcze diamentowe
 • opalarki
 • bruzdownice
 • młoty udarowe - obrotowe
 • młoty udarowe
 • hydronetki
 • szlifierki (do renowacji, kątowe, mimośrodowe)
5 renomowanych marek elektronarzędzi
Narzędzia do wynajęcia

Rozpoznanie potrzeb klienta to pierwszy krok naszej współpracy, dlatego świadczymy doradztwo również w przypadku dylematu - kupić czy wypożyczyć.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, a także do zapoznania się wcześniej z katalogiem urządzeń przeznaczonych na wynajem, który znajduje się poniżej. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie, które będzie dla Państwa najbardziej korzystne.

Zobacz wszystkie narzędzia
Bosch - młot udarowy z uchwytem SDS-max GSH11VC

Bosch - młot udarowy z uchwytem SDS-max GSH11VC

Zobacz
EDT Eurodima - przedłużka do koron diamentowych 1 1/4

EDT Eurodima - przedłużka do koron diamentowych 1 1/4" 500mm

Zobacz
EDT Eurodima - wiertło diamentowe Duramant DU60-82

EDT Eurodima - wiertło diamentowe Duramant DU60-82

Zobacz
EDT Eurodima - wiertło diamentowe Duramant DU60-152

EDT Eurodima - wiertło diamentowe Duramant DU60-152

Zobacz
Ile to kosztuje?

Wypożycz sprzęt już od 5zł za dobę

Wyróżnia nas także konkurencyjny cennik - wypożyczalnia elektronarzędzi wrocławskiego Statora, to ceny warte jakości udostępnianych narzędzi. Każde urządzenie wypożyczamy za zwrotną kaucją oraz stałą opłatą za dobę użytkowania (ceny dobowe podane w katalogu są cenami netto).

Wynajem się opłaca

Używasz sporadycznie?

Korzystanie z elektronarzędzi w sytuacjach sporadycznych lub w przypadku pojedynczej usterki nie wymaga ich zakupu, a wypożyczenie dobrego i kosztownego sprzętu pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu - oprzyrządowanie najwyższej jakości gwarantuje zwiększenie wydajności pracy.

Zadbany sprzęt

Co więcej, o wynajmowany sprzęt dbają profesjonaliści, serwisując go na bieżąco zgodnie z zaleceniami producenta. Klient może pracować na bezproblemowym i wygodnym sprzęcie, którego zakup przekroczyłby możliwości finansowe lub byłby zbędnym wydatkiem w budżecie firmowym lub domowym.

Wypożycz już Dziś

Skontaktuj się z nami i szybko zacznij pracę.

Darek Jasion
Darek Jasion
doradca techniczny, spec. do spraw wypożyczeń
Nr tel: 71 354 86 33
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6