Stator

Collomix - mieszadła i mieszarki

Firma Collomix już od czterdziestu lat ustanawia standardy dla urządzeń mieszalniczych stosowanych przy pracach budowlanych, wprowadzając liczne innowacje, które stały się już międzynarodowymi standardami.

Dzięki produktom marki Collomix można o wiele łatwiej wykonywać ciężkie prace mieszania zapraw i klejów, uzyskując świetne wyniki. Mieszarki Collomix są bardzo ekonomiczne pod względem wydajności i jakości. Dzięki temu użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze na każdym placu budowy, gdzie używa się elektronarzędzi tej niemieckiej firmy.

Przedstawiciele marki twierdzą, że profesjonaliści wybierają elektrourządzenia Collomix z wielu powodów, a najważniejszym jest ten, że firma doskonale zna wymagania, jakie jej urządzenia muszą spełniać każdego dnia na placu budowy. Jest to możliwe dzięki ciągłej wymianie opinii i doświadczeń z ekspertami wśród producentów materiałów, sprzedawców i profesjonalnych użytkowników. W przypadku tej marki oznaczenie „Made in Germany” całkowicie wypełnia tkwiące w nim obietnice, dotyczące najwyższej jakości, która pochodzi z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych.

Collomix oferuje mieszarki ręczne jedno i dwu-wrzecionowe o najwyższej dokładności mieszania każdej masy. Mieszarki są tworzone z myślą o przygotowywaniu mieszanin o dużej gęstości, barwionych lub zbrojonych w masie. Firma dostarcza również adaptery do mocowania mieszadeł do mieszarek, mieszadła do mieszarek stacjonarnych. W swojej ofercie ma również doskonałą szlifierkę renowacyjną. Stator zapewnia szybki i sprawny serwis Collomix we Wrocławiu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Gabriela Zając
księgowość
Nr tel: 71 798 79 67
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6