Stator

Dolmar - szeroki wybór sprzętów do ogrodu, lasu i rolnictwa

Elektrourządzenia firmy Dolmar, które można kupić Statorze we Wrocławiu, cieszą się dużą popularnością. Marka Dolmar oferuje klientom sprzęty o wysokiej jakości wykonania, ze świetną relacją jakości do ceny.

Dolmar jest sprawdzoną marką, zajmującą się produkcją zaawansowanych urządzeń dla firm ogrodniczych, leśnictwa czy rolnictwa przemysłowego, a także dla prywatnych użytkowników. Przekonuje do siebie wysoką jakością wykonania, wzornictwem i ergonomią.

Firma już w 1927 roku wyprodukowała pierwszą piłę łańcuchową Dolmar Typ A, która była pierwszą na świecie masowo produkowaną piłą spalinową. Ważyła pięćdziesiąt osiem kilogramów i była obsługiwana przez dwóch mężczyzn. Od tego momentu cały asortyment firmy stale rósł i dziś obejmuje produkty z szerokiej gamy sprzętów dla ogrodu, lasu i rolnictwa.

W 1991 roku firmę przejmuje Makita Corporation z Japonii i ona zajmuje się od tego czasu dystrybucją marki na całym świecie.

Dolmar we Wrocławiu

W salonach Stator można zaopatrzyć się w pilarki łańcuchowe na akumulator, pilarki elektryczne i spalinowe ( tutaj przeogromny wybór), wykaszarki elektryczne, podkaszarki elektryczne, 2-suwowe kosy spalinowe, 4-suwowe kosy spalinowe, elektryczne kosiarki do trawy, elektryczne samobieżne kosiarki do trawy, wertykulatory elektryczne, spalinowe kosiarki do trawy, spalinowe samobieżne kosiarki do trawy, nożyce do żywopłotu, 4-suwowe nożyce do żywopłotu, przecinarki spalinowe zwykłe i z 4-suwowym silnikiem, elektryczne rozdrabniarki, 4-suwowe dmuchawy spalinowe.

Sprzedażą części zamiennych do produktów firmy Dolmar i ich dystrybucją zajmuje się wrocławski Stator, mogący dostarczyć wybrane części w przypadku usterki czy awarii urządzenia, która nastąpiła już po okresie gwarancyjnym. Sklepy Stator to prawdopodobnie największe salony narzędzi dla profesjonalistów na terenie Dolnego Śląska. Oferta tej firmy to ponad 100 dostawców i 15 000 produktów dostępnych od ręki.

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartłomiej Kolasa
logistyk
Nr tel: 71 354 86 37
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6