Stator

Kompaktowe i warsztatowe narzędzia Dremel

Dremel wytwarza systemy wielofunkcyjnych narzędzi wysokoobrotowych, narzędzia kompaktowe i narzędzia warsztatowe, które są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów, którym są przydatne w pracach związanych z renowacją domu, konserwacją pojazdów, obróbką różnych materiałów, modelarstwem.

Dremel jest amerykańską firmą założoną w 1932 przez Alberta J. Dremela w Racine w USA z europejską siedzibą w Holandii w Bredzie. Jej produktami były w głównej mierze narzędzia do majsterkowania. W 1996 markę Dremel w całości przejęła firma Bosch GmbH, producent elektronarzędzi i osprzętu do elektronarzędzi.

Produkty firmy Dremel mają też zastosowanie przy realizacji projektów kreatywnych np. przy tworzeniu artystycznej biżuterii, zdobieniu przedmiotów użytkowych itp. Dremel oferuje narzędzia w trzech systemach: wielofunkcyjnym, kompaktowym i warsztatowym.

W bogatej ofercie firmy znajdują się wysokoobrotowe narzędzia przeznaczone do prac w domu i przy domu, narzędzia do grawerowania, rzeźbienia, frezowania, cięcia, ścierania, polerowania, wałki giętkie, stojaki wiertarskie, uchwyty precyzyjne, piły ręczne, narzędzia oscylacyjne Multi-Max, narzędzie 3-w-1 do cięcia, szlifowania i frezowania, pistolety do klejenia, palniki gazowe, wyrzynarki brzeszczotowe, narzędzia wielofunkcyjne z regulacją obrotów w pedale nożnym.

Produkty marki Dremel można zakupić na terenie Wrocławia, są dostępne w sklepach Stator, objęte pomocą serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.

 
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Macek
Marcin Macek
kierownik salonu
Nr tel: 71 354 86 30
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6