Stator

EDT Eurodima - wiercenie, cięcie, piłowanie

Już od dwudziestu sześciu lat niemiecka firma opracowuje i produkuje swoje niezawodne urządzenia. Eurodima zapewnia ogromny wybór produktów do wiercenia, cięcia betonu i piłowania, tarcz diamentowych o wysokiej wytrzymałości.

Firma skupia się obecnie na innowacyjności jej urządzeń, po to, by zapewnić jak najwyższą ich jakość. Najlepsze technologie, doskonała obsługa dla użytkownika, przełomowe pomysły techniczne – wszystko to charakteryzuje tę niemiecką markę.

EDT Eurodima oferuje klientom wysokiej jakości różnego rodzaju i budowy tarcze diamentowe, statywy do wiertnic, diamentowe koronki do materiałów budowlanych twardych i bardzo twardych, hydronetki z wężem, kotwy do mocowania wiertnicy, wiertła diamentowe instalacyjne, wiertła diamentowe Duramant, wiertła diamentowe do ceramiki, adaptery M 16, uchwyty do koronki wiertniczej, przyrządy do wiercenia z przyssawką, zestawy wierteł, tarcze garnkowe, pierścienie redukcyjne, wiertnice diamentowe, zestaw próżniowy Vakuum.

EDT Eurodima jest specjalistą od narzędzi wiertniczych i tnących, oferuje idealnie wykonane i długotrwałe tarcze diamentowe, posiada też doskonały serwis. W Polsce serwisowaniem sprzętu tej niemieckiej firmy zajmuje się m.in. wrocławski Stator. Firma ta jest dystrybutorem urządzeń EDT Eurodima i części zamiennych do nich. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jaki oferuje Stator, jest na najwyższym, światowym poziomie. Naprawy odbywają się bardzo szybko, w wypadku napraw pogwarancyjnych ceny za usługi są przyjazne dla klientów.

 

Podczas używania narzędzi pamiętaj o BHP! Więcej o tym możesz przeczytać na: https://zdrowiejemytutaj.pl/

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Wolny
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 60
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6