Stator

Narzędzia budowalne i osprzęt do urządzeń Elektra Beckum

Produkty Elektra Beckum są wytwarzane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, są one wysokiej jakości, bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w obsłudze. Zanim pojawią się na rynku, przechodzą pracochłonne i sumienne testy praktyczne.

Produkcja wysokiej jakości urządzeń firmy Elektra Beckum odbywa się w Saksonii, która znana jest na całym świecie z tradycyjnej inżynierii mechanicznej. Siedzibą firmy jest Großrückerswalde, miejsce, gdzie dokonuje się rozwój innowacyjnych pomysłów, wykorzystywanych przy produkcji narzędzi. Wykwalifikowani pracownicy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem produkują wysokiej klasy elektronarzędzia, jak i części i komponenty do produkcji kontraktowej dla renomowanych klientów z kraju i zagranicy.

Wysokie standardy obowiązujące w firmie są potwierdzane każdego roku przez certyfikaty jakości niezależnych instytutów testowych, co gwarantuje klientom zakup produktów bezpiecznych, niezawodnych i przyjaznych środowisku. Elektra Beckum produkuje i rozwija się wyłącznie w Niemczech.

Firma miała w swojej ofercie ukośnice, pilarki taśmowe, piły stołowe, cyrkularki, szlifierki stołowe, piły taśmowe pionowe, frezarki, maszyny stolarskie, półautomaty spawalnicze, spawarki. Dzisiaj Electra Beckum oferuje rozdrabniacze ogrodowe, piły kątowe, agregaty prądotwórcze, części zamienne, osprzęt do urządzeń.

Urządzenia Elektra Beckum dostępne są na terenie Wrocławia, a ich serwisowaniem zajmuje się na przykład firma Stator, która oferuje kompleksowe usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Marcin Głogowski
Marcin Głogowski
doradca techniczny
Nr tel: 71 798 79 63
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6