Stator

Hitachi/Hikoki - japoński producent elektronarzędzi

Hitachi jest koncernem technologicznym, który ma swoją siedzibę w Tokio. Marka jest znana na całym świecie, jej produkty są powszechnie rozpoznawalne i wysoko cenione.

W Europie Hitachi posiada sto czterdzieści jeden spółek, które zatrudniają jedenaście tysięcy pracowników. Słynie z doskonałych wyrobów, do których dostarcza części zamienne o wyjątkowej trwałości. Stosując coraz lepsze rozwiązania techniczne, firma po części stara się zachowywać najlepsze pomysły z przeszłości, by tworzyć świetne urządzenia, a do nich elementy zamienne i akcesoria. Od niedawna Hitachi zmieniło nazwę na Hikoki.

Przedsiębiorstwo dostarcza wyroby do wielu branż: energetycznej, budowniczej, kolejowej, motoryzacyjnej, elektronicznej, medycznej, badawczo-naukowej, przemysłowej. Wszystkie urządzenia charakteryzuje wysoka jakość.

W elektronarzędzia Hitachi można zaopatrzyć się w sklepie albo salonie zajmującym się ich dystrybucją. Tam również oferowane są części zamienne do nich, doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. We Wrocławiu można to uczynić w sklepie firmy Stator, gdzie można też zapoznać się z urządzeniami wielu innych firm, ich serwisowaniem i obsługą. Sklepy z urządzeniami Hitachi cieszą się we Wrocławiu zasłużoną renomą. Serwisowanie narzędzi jest szybkie i wygodne, ewentualna naprawa odbywa się w krótkim czasie. Części zamienne znajdują się na wyposażeniu sklepu, a jeśli nie, są szybko „ściągane” ze źródła.

Hitachi oferuje szlifierki kątowe, szlifierki mimośrodowe i proste, szlifierki taśmowe i oscylacyjne, polerki, zakrętarki udarowe, młoty udarowo-obrotowe, młotowiertarki, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, piły tarczowe i szablaste, ukośnice, wkrętarki do suchej zabudowy sieciowe, zestawy wierteł i wielopaki z wiertłami, kosiarki spalinowe, pilarki elektryczne, pilarki łańcuchowe, myjki wysokociśnieniowe, kosy spalinowe, nożyce do żywopłotu, dmuchawy spalinowe i plecakowe.

Osprzęt systemowy, części zamienne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – wszystko to dostępne we Wrocławiu w wybranych sklepach i salonach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Monika Spuziak
Monika Spuziak
mechanik
Nr tel: 71 354 86 38
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6