Stator

Mafell - innowacyjne maszyny do obróbki drewna

Urządzenie Mafell ujawniają swoją wartość w codziennym użytkowaniu, są niezawodne i wytrzymałe, służą długie lata. Maszyny, które wytwarza firma w osiemdziesięciu pięciu procentach pochodzą z własnej produkcji, dzięki czemu zagwarantowana jest wysoka jakość urządzeń.

Firma Mafell, założona w 1899 roku, jest producentem wysokiej klasy elektronarzędzi do obróbki drewna używanych w stolarstwie. Niemieckie przedsiębiorstwo jest wynalazcą pierwszego przenośnego elektronarzędzia stolarskiego – dłutarki łańcuchowej, która została wynaleziona w 1926 roku. Siedzibą firmy jest miasto Oberndorf am Neckar, znajdujące się w Niemczech.

Mafell to innowacyjne technologie, materiały o najwyższej jakości i trwałości, komponenty wytwarzane z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym, obudowy narzędzi z odlewów magazynowych, lżejsze o trzydzieści procent od aluminium i o wiele bardziej wytrzymałe.

Oferta firmy to różnego rodzaju maszyny do obróbki drewna, pilarki o głębokości cięcia od 4 do 40 cm., dłutownice łańcuchowe, szlifierki, frezarki siodłowe i górnowrzecionowe, wiertarki, akumulatorowe wkrętarko-wiertarki, strugi ciesielskie, odkurzacze przemysłowe, stacjonarne czopiarki do obróbki krokwi, wyrzynarki, pilarki ukośne, pilarko-zagłębiarki, pilarki stołowe, kołkarki, stojaki wiertarskie, wiertarki ciesielskie, ściski stolarskie, tarcze pilarskie, szyny prowadzące, łączniki szyn, kątomierze, gumy antypoślizgowe, węże elastyczne, akumulatory Power Tank i wiele innych urządzeń i dodatków do nich.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Bartosz Szepiela
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 60
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6