Stator

Makita - trwały, niezawodny, wysokiej jakości sprzęt

Elektronarzędzia firmy Makita są bardzo popularne, używają ich amatorzy i profesjonaliści, intensywnie je eksploatując.

Makita została założona w 1915 roku. Na początku firma zajmowała się sprzedażą i naprawą silników elektrycznych, jako pierwsza w Japonii produkowała i sprzedawała strugi. Przełomem dla przedsiębiorstwa był moment wprowadzenia do sprzedaży pierwszego urządzenia z akumulatorem – wiertarki 6500-D. Od tego czasu firma dokłada wszelkich starań, by jej pozycja na rynku była silniejsza, a oferta coraz szersza.

Częsta praca powoduje zużycie się akumulatorów w narzędziach w nie wyposażonych. Naprawa baterii jest możliwa, a regeneracja przywraca im drugie życie. Można tego dokonać w serwisie firmowych urządzeń. Wrocławki serwis Stator oferuje gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu wielu uznanych marek. W sklepie lub salonie prowadzonym przez Stator można nabyć nowe baterie do urządzeń japońskiej firmy lub dokonać naprawy, regeneracji wyczerpanych baterii. Jeśli do cna wyczerpie się nam na przykład bateria Makita 18 V można szybko nabyć nową lub naprawić starą.

Stator oferuje też wiele innych części zamiennych do produktów marki Makita, można zaopatrzyć się tam w części zamienne do kosy spalinowej, wiertarko-wkrętarki, odkurzacza, szlifierki i wielu innych urządzeń tej znakomitej firmy. Cennik zarówno części zamiennych jak i samych elektronarzędzi można zdobyć na stronach online lub w jednym ze sklepów oferujących produkty Makita. W Wrocławiu taki cennik jest do nabycia w serwisie firmy Stator, który słynie z profesjonalizmu i doskonałej obsługi klienta i gdzie urządzenia firmy Makita są naprawiane bardzo szybko i trwale.

Makita ma w ofercie m.in. narzędzia pneumatyczne, agregaty prądotwórcze, myjki wysokociśnieniowe, narzędzia ogrodowe, odkurzacze, narzędzia wielofunkcyjne, przecinarki spalinowe, urządzenia laserowe, opalarki, szlifierki i polerki, frezarki, wyrzynarki, ukośnice, strugi, szlifierki kątowe, nożyce do blachy, wkrętarki, wiertarki, mieszarki.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Paweł Marczuk
Paweł Marczuk
członek zarządu spółki STATOR MK sp. z o.o. za komplementariusza spółki STATOR MK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6