Stator

Uniwersalne i mobilne kompresory na wynajem

Kompresor to urządzenie (rodzaj sprężarki), dzięki któremu możliwe jest uzyskanie powietrza pod bardzo wysokim ciśnieniem. Najczęściej wykorzystywany jest w budownictwie, motoryzacji, a także w wielu zadaniach w domu lub garażu.

Oferujemy w wypożyczalni Statora we Wrocławiu wynajem kompresora marki Schneider, modelu SYM150-8-6 WXOF, który ma ciśnienie o zakresie 8 barów. Jest to model mobilny o wadze 13 kg, który z łatwością można przemieszczać w różne miejsca zarówno nosząc go po przestronnej budowie, jak i przewożąc w bagażniku samochodu, co gwarantuje niezwykle wysoki komfort użytkowania. 

Model ten wyróżnia możliwość połączenia z innymi Systainerami - modułowymi pojemnikami na elektronarzędzia. Jako że kompresor Schneidera sam znajduje się w trwałej, wytrzymałej i świetnej jakości obudowie Systainera, można go połączyć z innymi pojemnikami, co stworzy konstrukcję, w której wszystkie potrzebne narzędzia będą w zasięgu ręki. Ponadto ograniczy to do minimum powierzchnię potrzebną na użytkowanie kompresora. Jest to rozwiązanie wygodne, dlatego właśnie ten model kompresora wynajmujemy naszym klientom - mamy na uwadze nie tylko jakość, ale również funkcjonalność urządzeń, które udostępniamy.

Kompresory mają bardzo szerokie zastosowanie - najpopularniejsze to pompowanie kół samochodowych, rowerowych, dmuchanych materaców, basenów.  Mnogość zastosowań kompresorów czyni je jednymi z najbardziej funkcjonalnych urządzeń na rynku budowlanym. Przy pomocy sprężonego powietrza pod ciśnieniem można w szybki sposób wyczyścić różne narzędzia z pyłu lub innych zanieczyszczeń. Kompresor Schneidera będzie idealny także do napędzania urządzeń pneumatycznych, np. wkrętarek, wiertarek, szlifierek, smarownic, nożyc.

Wynajem kompresora, wynikający z potrzeby krótkotrwałego używania, to najlepsze rozwiązanie, która pozwala przede wszystkim na zaoszczędzenie kosztów. Sprzęt jest serwisowany, a w przypadku problemów naprawiany przez wypożyczalnię. Żadne usterki wynikające z eksploatacji urządzenia nie obciążają wynajmującego. Oferujemy uniwersalny i sprawdzony model dobrej marki za cenę 35 zł netto za dobę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Elwira Dryja
Elwira Dryja
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6