Stator

Pilarka tarczowa AEG K55 na wynajem

Pilarka to jedno z najpowszechniej używanych elektronarzędzi w przydomowych warsztatach oraz przez specjalistów, szczególnie stolarzy.

Pilarki tarczowe stosuje się najczęściej do cięcia drewna, wyrobów drewnopochodnych (np. płyt MDF, OSB, sklejek, paneli podłogowych) oraz niektórych tworzyw sztucznych.

Pilarka tarczowa jest szybszym i efektywniejszym rozwiązaniem niż ręczna piła. W wypożyczalni Statora oferujemy wynajem modelu AEG K55. Moc i ilość obrotów na biegu jałowym (5200 obrotów/min.) klasyfikują ten model jako wydajny i łatwy w prowadzeniu oraz obsłudze. Konstrukcja urządzenia zapewnia operatorowi dobrą widoczność linii cięcia, co znacząco ułatwia pracę, podobnie jak możliwość założenia szyny prowadzącej, będącej na wyposażeniu pilarki. Ten model posiada również adapter umożliwiający podłączenie torby na odpady w postaci trocin lub drewnianych wiórek. Zanieczyszczenia spowodowane obrabianiem drewna będą zminimalizowane do minimum. Pilarka K55 ma funkcję cięcia pod kątem (do 45 stopni), a długi kabel na 4 m przyczynia się do komfortu użytkowania urządzenia.

Do sporadycznego użytku lepiej wynająć pilarkę na krótki okres, niż kupić sprzęt tani, marnej jakości. Pilarka, jak wiele innych elektronarzędzi, w rękach amatora może być niebezpiecznym urządzeniem, dlatego należy używać go ostrożnie. Niska jakość sprzętu zwiększa ryzyko urazu operatora oraz przyczynia się do nierównego cięcia, które spowoduje nieodwracalne uszkodzenie obrabianego materiału.

W naszej wypożyczalni klienci mogą wynająć pilarkę tarczową za opłatą 30 zł netto na dobę.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Daniel Jurczyk
Daniel Jurczyk
kierownik e-commerce
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6