Stator

Pilniki taśmowe Makita

Pilnik taśmowy to bardzo przydatne urządzenie nie tylko na budowie, w stolarni, czy w innym warsztacie rzemieślniczym, ale również w wielu domach. Pilnik służy do szlifowania, ostrzenia, usuwania rdzy i jest narzędziem o wiele bardziej wydajnym i specjalistycznym niż popularny papier ścierny.

Pilnik taśmowy to urządzenie elektryczne, dlatego jego obsługa jest łatwa, wygodna i pozwala na efektywną pracę. Wykorzystywany jest najczęściej w szlifowaniu drewna, lecz przeznaczony jest także do innych materiałów, m.in.: ceramiki, metalu, szkła.

Oferujemy naszym klientom wypożyczenie jednego z najlepszych pilników taśmowych w swojej kategorii, niezawodnego modelu Makity 9031. Urządzenie to jest niezwykle popularne w specjalistycznych warsztatach oraz bardzo chętnie kupowane przez nowicjuszy. Pilnik Makity ma unikalną konstrukcję, dzięki której można sięgać w trudno dostępne i wąskie miejsca - tę zaletę zawdzięcza wysięgnikowi oraz zdejmowanemu uchwytowi odchylanemu. Kluczowym elementem szlifującym jest taśma ścierna o długości 533 mm i szerokości 33 mm. Pilnik Makity ma długą stopę ślizgową umożliwiającą szybkie szlifowanie większych powierzchni płaskich. Na uwagę zasługuje również możliwość podłączenia do tego urządzenia odsysającego zanieczyszczenia powstałe w wyniku szlifowania, co zapewnia porządek na miejscu pracy.

Wynajmujemy pilnik taśmowy za opłatą 25 zł netto na dobę. Polecamy wypożyczenie dodatkowo odkurzacza przemysłowego, który po podłączeniu na bieżąco będzie zbierał pył i odpady ze szlifowanych powierzchni.

Portal remontujemySami.pl poleca Stator.pl 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Elwira Dryja
Elwira Dryja
Nr tel: 71 723 02 07
Zadzwoń
71 798 79 62
ul. Długosza 2-6
71 354 86 30
ul. Głogowska 6